SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl , potrzebna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Witam wszystkich , piszę z prośbą o stworzenie jakiegoś cyklu masowego. Najlepiej jakby w rozpisce było również jakieś rozpisanie cyklu na krótkim estrze po zejsciu z długiego estru. Piszę tu gdyż zawszę z każym pytaniem w tematyce kuracji dobrze doradzaliście i trafialiście w samo sedno, liczę że teraz tez chłopaki pomożecie, z góry Wam bardzo dziękuję. !
PS: mysłałem tu o środkach Oma, deka lub tren enan na długim estrze , a na krótkim boldek , winko lub prop, ale mogę nie mieć racji jeśli chodzi o dobór wypisanych środków. Pozdrawiam.

1. WIEK:21
2. WAGA: 95
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 118
-udo: --
-talia: --
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4/5lat.
6. DIETA:
Aktualna dieta:
-białko:2g/kg
-węglowodany: 4g/kg
-tłuszcz:1-1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
a) metka
b) tura (100t) z sustą (20)
c) Deka (20) z enanem (30) i zejście na propa (25)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: okolo 6miesięcy
11. POZIOM BF%:12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ektomorfik.
13. STAN ZDROWIA: Wczorajsze badania wykazały iż stan zdrowotny jest dobry więc skusiłem sie na kolejny cykl.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej owlosienia .
1. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: dawno nie robiłem rekordów tego ćwiczenia.
-przysiad: dawno nie robiłem rekordów tego ćwiczenia

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Do autora tematu, zmień kolejność , najpierw wycinka test +winko lub masteron ewentualnie tren ace 10-12 tygodni, winko oczywiśćie mniej fajnie jakbyś ogarnał sobie dobrą oxe ,dużomniej toksyczna od winstrolu do tego clen /salbutamol +yoha , DRugi etap masowy deka400mg boldek 750mg + testosteron 750mg z dodatków możesz krótko użyć metki przez 6tygodni 30mg przy zestawie masowym załatw sobie exe, jak preparat symex i bierz 12,5mg e4d. Na metce dodaj tabletkę provironu zwłaszcza jak wybierzesz , opcję z deką, to proviron jest bardzo fajnym dodatkiem lekko obniża progesteron i podwyższy tobie libido.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pasiak95
... lub tren enan na długim estrze , a na krótkim boldek , winko lub prop...

o co chodzi w tym zadaniu? Bo tren enan to jest długi ester, krótki to ace. Bold ma długi okres działania i nie ma krótkiego bolda, chyba że chodziło Ci o krótką dekę czyli npp, ale bold a deka to 2 inne środki
Ile cykl ma trwać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Mozesz dac test + bold a pozniej test + tren. Pierwszy etap typowo masowy drugi redukcyjny,ile zbudujesz oraz pozniej zredukujesz bedzie zalezalo w duzej mierze od rozkladu makroskaldnikow w diecie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Zioekt: masz rację, mój błąd , chodziło mi zamiast boldka o acetat, dzięki za poprawkę. Hmm, planuję jakiś długi kilkumiesięczny cykl, jakieś propozycje ;) ?

Aleks: na długim myślisz o teściu cypionacie czy enanie ?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
a co myslicie o czyms takim :??? :
Omka 1-12 250/tyg
bold 1-18 800/tyg
tren e 12-18 75
omka 13-16 250 e5d

a potem zejscię na krótki .

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Omka 750

Bold 1g
Deca 600
Na trenie mase chcesz robic ?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
2x 750mg omka + bold.

Lecieć jak najdłużej. Nic więcej Ci nie potrzeba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Snara: jak już wpsominałem to nie brałem tego specyfiku, lecz myślałem ze tren enan to jest typowo na mase, a ace na wycinke.
Krzykacz: po 30bold. i 30omki myślisz? czy zawyżyć liczby?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli masz na myśli 10tyg to x2 to przelicz lepiej. Inaczej nie ma sensu tykać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Pasiak95
Snara: jak już wpsominałem to nie brałem tego specyfiku, lecz myślałem ze tren enan to jest typowo na mase, a ace na wycinke.
Krzykacz: po 30bold. i 30omki myślisz? czy zawyżyć liczby?

Na mase i wycinke to jest dieta

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Czemu polowy tekstu nie ma

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl, enan + deka

Następny temat

Pomoc z odblokiem

WHEY premium