SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl, enan + deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5873

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

95

Wzrost

188

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120

Obwód uda

nw

Obwód talii

85

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko podczas cyklu 3,5g/kgmc

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl: 1-20 prop e2d 100mg, wino 14-21 40mg ed

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

masa mięśniowa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

koniec maja br, obecny cykl planuję na listopad

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

10%

Stan zdrowia

ekto/mezo

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bdb

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

brak skłonności do łysienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Witam, pod koniec maja skończyłem cykl na propie i winie, 13kg do góry, ale spadło już 8kg trochę wody i fat bo postanowiłem zrobić lekką wycinkę. Do tej pory biję sobie tationil w ramach kuracji po cyklu i generalnie jestem zadowolony z rezultatów. W listopadzie chce zrobic kolejny cykl:
1-18 enan 500mg e5d
1-17 deca (najpierw 250mg, potem bym zwiększył tak, żeby wykorzystać wszystkie fiolki max do 400mg) e6d
Jak myślicie takie połączenie będzie ok? Co do enana startować od razu z pułapu 500mg czy przez kilka tygodni na początku bić 250mg a potem zwiększyć? Wydłużyłoby to cykl o jakies 2 tygodnie. Podczas cyklu hcg 5000j. co 5 tygodni, na odblok hcg (10000j. czy 15000j. ?) + clom i tamox (ile tych tabletek i w jakiej dawce po takim cyklu, oraz w jakim odstępie po enanie zaczać bić hcg i łykać tabsy?). Wszelkie sugestie mile widziane!



Zmieniony przez - only4fun w dniu 2016-08-02 00:39:11

Zmieniony przez - only4fun w dniu 2016-08-02 00:39:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Nie chce zakladac nowego tematu, wiec zapytam tutaj. Nie wiem dlaczego, ale po ostatnim cyklu mam oslabione libido. Do tej pory bylo mi to obojetne, ale poznalem fajna laske i zaczyna mi to przeszkadzac. Z erekcja problemu nie ma, problem jest z jej utrzymaniem. Badan niestety nie moge zrobic w tym miesiacu bo siedze w uk. Moge jednak kupic kabergoline od ziomka z silki, ktora tak czy siak przyda mi sie w kolejnym cyklu. Jesli to wina prolaktyny to powinno pomoc. Moge ja lykac e7d 500mg? Co do odbloku to mysle ze zrobilem go dobrze: 3 dni po ostatnim propie hcg 10000j przez 2 tygodnie i 2 dni po ostatnim hcg clom i nolva po 30 tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Jednak zamiast deki wolałbym boldenon, bo z tego co wiem to nie zalewa tak bardzo jak deka. Jak to rozpisać na ok. 20 tygodni?

EDIT: Sam już nie wiem, wyczytałem, że ciężko o dobrego bolda... czekam na Wasze sugestie ;)


Zmieniony przez - only4fun w dniu 2016-08-02 01:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No po Tym co zrobiłeś na tamtym cyklu, to widać że Ciebie to nawet "najbardziej suche" środki zalewają, bo wpyerdalasz pewnie co popadnie i to widać po ankiecie, że tylko białko jest najważniejsze, reszta się nie liczy. Więc czy dasz bolda czy deke to i tak Cię zaleje, więc co by Ci nie doradzić i tak będzie źle, bo zacząć trzeba od diety. A redukcja na pct, czy zaraz po pct to bardzo nie trafiony pomysł.
A na 20 tyg cyklu, to tego hcg Ci więcej trzeba, bo 2 paczki wbijesz podczas cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
No i tu się mylisz, bo dieta była dopięta na ostatni guzik. Napisałem tylko o białku, bo jak jestem off to trzymam zupełnie inną dietę więc po co miałem się rozpisywać skoro jak znów wejdę na cykl to będzie znów inna? Tłuszczu przybrałem niewiele i wcale nie byłem strasznie zalany, bo według pomiarów tylko 15%bf, a że zawsze byłem i dalej w sumie należę do szczupłych ludzi to taki wynik jest dla mnie tragedią i postanowiłem trochę zrzucić. Zresztą to co spadło to w większości raczej tłuszcz sprzed cyklu. I nie jest to stricte redukcja, przez "lekką wycinkę" miałęm na myśli to, że dorzuciłem trochę więcej cardio, a że zawsze łatwo było mi schudnąć to i idzie szybko, bez większego wysiłku. No i oczywiście nałożyło się na to trochę stresu i wyjazd.
Bez obrazy ale czytaj trochę ze zrozumieniem, paczka co 5 tygodni + 2/3 paczki na odblok to 5-6 paczek. No chyba, że to mnie matematyki źle uczyli.
Zdecydowałem się ostatecznie na dekę .To jak odpowie ktoś na moje pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Deka 400mg, bold 500mg. Dekę możesz lecieć tyle tyg jak podałeś, bolda również choć i dłużej.

Żadnego podbijania deki czy bolda. Stała dawka przez cały cykl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
A enan, jaka dawka i czy podbić początkową jak napisałem? Ile tego hcg na odblok 2 czy 3 paczki? 30 tabletek cloma i 30 tabletek tamoxu styknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po co chcesz podbijać. Trzymaj się dawki która robi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
250 czy 500? co z tym odblokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli w założeniu jest dłuższy cykl możesz dać 375mg testa, z czasem można podbić do 500mg, ale to po +10tyg dopiero.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Żeby pięknie rozplanować wszystkie 50 fiolek enana wyszłoby to tak:
1-3 375mg e5d
4-18 500mg e5d

Mogę tak dawkować?

Co do deki to cholera trochę nie odpowiada mi ta retencja wody, może mix deca + npp? Gdzieś wyczytałem na forum o połaczeniu 175mg deca 75mg npp e3d. Ma to sens? Ew. mógłbym polecieć na samym npp 150mg e3d przez 17 tygodni?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jaka retencja lol
Retencja od testa bedzie znacznie wieksza niz od tej deki,
Dawkowanie moze byc, spoko

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol solo.

Następny temat

Kolejny cykl , potrzebna pomoc

WHEY premium