SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kochane! Jakie polecicie buty na fitness/siłownię? :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Pozwolę sobie odgrzebać: koniec końców, po choinkowym zastrzyku finansowym (kumulacja z urodzinami i imieninami ;) ) zainwestowałam w http://www.fanclub.5palcow.pl/womens-jaya.php Czucie podłoża mam w nich naprawdę genialne, aczkolwiek kiedy zaczynają mnie łapać przykurcze w palce u stóp, to niestety wyskakuję i z nich, zostając boso.
Fitnessówki do ciężarów to samobójstwo, patrząc z perspektywy czasu :)

Zmieniony przez - hannamedynska w dniu 2015-05-18 16:34:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
hej, powiedzcie mi proszę, bo dopiero zaczynam swoją przygodę z fitnessem i pomału kompletuję garderobę, czy takie adidaski będą odpowiednie: https://natychmiastowo.pl/kobiety/buty-sportowe-damskie/adidas/originals/zx-flux wyglądają na dość lekkie i przewiewne, na zewnątrz nie planuję w nich póki co wychodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Jak zaczynasz to obojętnie, ja ćwiczyłam w butach z lidla, dziewczyny dużo na bosaka ćwiczą, potem jakieś lepsze, ale dużo ludzi trenuje w zwykłych trampkach, takich tenisówkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Celuj w buty na płaskiej podeszwie wtedy stopa jest naturalnie ustawiona w bucie.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie kupuj tylko butów do biegania bo na siłowni średnio się sprawdzą. Tylko z płaską podeszwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak z opisu to buty te są bardziej do chodzenia niż treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
Wybór butów, niby takie proste a ja szukam już od 3 dni. Są albo do biegania, albo poza budżetem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierz więc te "poza budżetem". Buty, podobnie jak opony w samochodzie, to bardzo ważna rzecz. Choć niektórzy ją bagatelizują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
Nene87


Klikłabym, model fajny, cena rewelacyjna, ale nie ma mojego rozmiaru.
Idę szukać je w internetach

Dzięki Nene87
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pulsometr

Następny temat

Robienie masy u kobiety?

WHEY premium