SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kochane! Jakie polecicie buty na fitness/siłownię? :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Sorry, ale pegasusy to buty stricte do biegania. Do fitnesu, stepu, czy silowni wybieraj te z napisem "training" i jak Marta pisala, na silke wustarcza ci zwykle trampki typu convers.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
A byłby sens przyinwestować i sprawić sobie http://www.zpuh1969.sklepna5.pl/towar/7/4-weightlifting-shoes-s-white.html do ćwiczeń z wolnymi ciężarami i izometrii? Kiedy zaczęłam przygodę z redukcją, kupiłam sobie jakieś przecenione fitnessowe Nike, ale teraz jest mi w nich naprawdę ciężko; nie mogę się w nich porządnie zaprzeć przy ćwiczeniach izometrycznych, przy przysiadach ze sztangą uciekają mi nogi, przy Patterson step-ups się chwieję...
Pytanie za 100 punktów, czy warto kupić jako dodatkowe buty przeznaczone stricte do podnoszenia ciężarów z racji ich stabilizacji, czy lepiej kupić coś ze wspomnianych przez koleżanki, np. bandmintonowe albo takie skarpetko-buty :)

Zmieniony przez - hannamedynska w dniu 2014-10-07 09:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Nie wiem czy jest sens kupować buty dla ciężarowców jak chcesz się tylko redukować a nie idziesz w sporty siłowe. Zwykłe trampki o twardej i stabilnej podeszwie wystarczą czy nawet ćwiczenia na boso
W jakim sensie nogi Ci uciekają?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Główną część redukcji właściwie mam za sobą; teraz już idę w stabilizowanie stawów, wyrównywanie dysproporcji, wzmacnianie garnituru mięśniowego i może przy okazji uda się coś do-redukować i wyrzeźbić.
A "uciekanie" objawia się wychylaniem na wszystkie strony - podeszwę mam jakoś tak dziwnie ukształtowaną, że nie mogę wygodnie ustawić stopy, wypłaszczyć, złapać dobrze równowagi. Przez to też często łapią mnie przykurcze w palce u stóp (szczególnie po paru dniach chodzenia w budach na obcasie)...

Zmieniony przez - hannamedynska w dniu 2014-10-07 10:23:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A może warto w tym wypadku udać się do podologa (chyba tak się to nazywa) czyli do specjalisty od stóp, zbada co jest nie tak i jak będzie trzeba zaproponuje wkładki odpowiednie do wady jaka jest. Doradzi co i jak. Jesteś pod opieką fizjoterapeuty?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Przepraszam, mało szczegółowo się wyraziłam :) W bieżących butach mam taką nieszczęsną podeszwę, która do fitnessu może i się nadaje, ale w izometrii i ćwiczeniach z wolnymi ciężarami powoduje niestabilność i jest zdecydowanie za miękka do tego zastosowania.
Co do fizjo - będąc w Warszawie trenowałam z Mawashi, który para się dodatkowo fizjo właśnie, teraz jestem na wygnaniu z firmy we Wrocławiu i pałeczkę przejął Hubert81. Panowie pomagają mi z ustabilizowaniem stawów, ale to moje źle dobrane obuwie trochę przeszkadza w niektórych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
No to skoro masz prowadzących to ich zapytaj o obuwie jaki Ci pomoże w stabilizacji Tutaj możemy gdybać tylko a oni znają Cię na żywo.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Oki doki :) nie mniej, dziękuję bardzo za poświęcony czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
nie ma sprawy

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pulsometr

Następny temat

Robienie masy u kobiety?

WHEY premium