SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety potrafią się bić

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22328

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taką serdeczną psiapsiułę, nigdy nie uprawiała żadnych sportów walki,ale "uliczne" wychowanie odebrała od starego gitola i streetfightera pierwszej wody, nauczyła się przede wszystkim nieop.....lac w tańcu, nie widziałem co prawda żeby się tłukła z inną reprezentantką pci pięknej bądź,co bądź, ale nie raz i nie dwa widziałem jak rosłych chłopoów tłukła jak diabeł wcielony,ze łba to jej ulubiony początek i okcie i kolanka lubi... raz jeden nie mogła sobie dać rady z jakimś klientem, nie dał jej podejść,opukiwał ją na dystans, więc wstałem i mu sypnąłem trzy proste,usnął,ale zaraz ja dostałem od niej w pysk za to że się wp...dalam. A dziewczynka ładniótka,filigranowa,diabeł w babskiej skórze.

"lepiej by trzech sądziło, niż czterech niosło..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Krazz==jakie to smutne jak dla mniegdzie tu kobiecosc???


PITTno to sie zgadzamy po całościpozdrawiam

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Własnie...filigranowa-super...ale te łokcie i kolana....hm...jakos nie pasuje do wizerunku miłej dziewczyny,raczej do wizerunku z "Tomb Ridera"...To nie to

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Avensis,nie zrozum mnie źle,ale mam pytanie, gdzie w takim razie chowasz kobiecość na sparingach..?
Z ogromnymi wyrazami szacunku dla pci pieknej,tej walczącej też.

"lepiej by trzech sądziło, niż czterech niosło..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Krazz jakie Avensis????jam afenis
po drugie sparing a nap*****lanka na dyskotekach to 2 rozne sprawy , zupełnie rone i nie musze chyba tłumaczyc czemu
dla mnie laski na dyskotekach ,ktore tak sie zachowuja to jest dopiero upadek...kolesie zreszta tez..ale kazdy zyje tak jak lubi<lol>


MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj, przepraszam Afenis- zasadniczo tak naprawdę to więkrzość bujek na ulicy wygląda odpychająco (tamta też tak wyglądała),nie ma w nich sportowej finezji, są chamskie i brutalne,nie raz wręcz żenujące i wcale nie pochwalam zachowania kumpeli i przeciwny jestem temu by kobiety się prały po knajpach (wkońcu od czego nas macie i czemu byście miały całą przyjemność prania po pyskach zabierac -żart oczywiście;).


"lepiej by trzech sądziło, niż czterech niosło..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
no to całkowicie sie zgadzamybo o to samo mi właśnie chodzi

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
" wniosek taki z niego mis jak z koziej dupy kozia dupa ciekawe jakim wuzkiem sie rozbija??"
Bregalad- co ty chciałeś przez to powiedzieć ???

Pozdrawiam !!!

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hehehe to akurat nie byla zbyt zawila wypowiedz chodzi w niej o to ze jestes prawdziwym 100% (misiem-->bramkarzem-->ochroniarzem)

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Nie jestem "misiem" - ot tak stoję sobie na bramce ( będzie to już 12 lat ) , co do "koziej dupy" nie oceniaj kogoś jak go nie znasz .......

Pozdrawiam !!!

Crude_B

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Do specow od judo-prosba o pomoc

Następny temat

walka z kilkoma

WHEY premium