SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety potrafią się bić

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
d****...
A w kwestii tytułowej - Catriona wali takie mawachy, ze łeb można stracić.
A raz zapięła mi mata leo, czego się absulotnie nie spodziewałem...
Panie stanowczo potrafią walczyć!!!

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
kto to jest Catriona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Żona Isengrima, jeśli się nie mylę

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Dokładnie

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo zupa byla za slona hehe
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
Daiar
co do agresji kobiet, to wcale nie jest powiedziane,ze najlepiej i najwiecej bija sie ''babochlopy''-to, ze laska jest krotko ubcieta i w meskich ciuchach to jeszcze nie znaczy,ze jest killerem.zdazylo mi sie pare razy widziec na dicho jak za lby sie braly wymalowane blondi na szpilkach-co prawda techniki w tym zadnej nie bylo-raczej szarpanie sie i rwanie za wlosy-ale agresja plus wyzwiska-masakra! szczescie tych panienek,ze nie umialy sie bic,bo gdyby umialy pewnie by sie zatlukly :-/ u mnie na treningu jest laska-klasyczna uroda dyskotekowo-makijażowa,ale naprawde potrafi sie bic-ma fenomenalne warunki fizyczne i naprawde na sparingach potrafi facetowi wlac-a ze cwiczy juz pare lat to jej nie oszczedzaja
a inna sprawa jest taka,ze rzeczywiscie poziom agresji u mlodych dziewczyn rosnie-mam kupe znajomych nauczycieli i oni to potwierdzaja-laski bija sie coraz czesciej-malo tego sa cholernie sprytne i nawet jesli nie maja ochoty brudzic sobie raczek to potrafia tak zmanipulowac chlopakow, zeby ich na siebie napuscic-normalnie rzadza nimi jak chca i jeszcze jedno-laski to juz maja w psychice,ze sa bardziej zajadle-ile razy sie tak zdazylo,ze faceci ida na solo dadza sobie po razie i sytuacja jest czysta (nie mowie tutaj o jakis osiedlowo-dresowo-kibolowych porachunkach), natomiast w przypadku kobiet nie ma zmiluj sie i przebacz-laski sa tak zawziete, ze na ogol jak juz sie zetna to potem jest dozywotnia nienawisc.

pozdrawiam


Cyt.'u mnie na treningu jest laska-klasyczna uroda dyskotekowo-makijażowa,ale naprawde potrafi sie bic-ma fenomenalne warunki fizyczne i naprawde na sparingach potrafi facetowi wlac-a ze cwiczy juz pare lat to jej nie oszczedzaja' Nie pierd... głupio pęknięta gumo,bo sparingi to nie sa prawdziwe pojedynki tylko zwykły trening ,to sa tylko ćwiczenia,a w przypadku sparingu chłopaka z dziewczyną to już wogóle bardziej zabawa niż nawet trening,chłopacy oszczędzają swoje koleżanki w mniejszym lub większym stopniu,zazwyczaj w większym,ograniczają się do defensywy,rzadko kiedy odpowiedzą uderzeniem a jeśli już to bardzo słabo uderzają(klepią)zapomniałeś jak widze o tym napisać,więc gdyby tylko tam u Ciebie na sparingu koledzy chcieli posparować z tą laską o której wspomniałeś bez dawania jej forów to taki pojedynek zakończył by się bardzo szybko jej znokautowaniem,pewnie nie miała by już ochoty więcej trenować z chłopakami :) ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 112 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
ISENGRIM
d****...
A w kwestii tytułowej - Catriona wali takie mawachy, ze łeb można stracić.
A raz zapięła mi mata leo, czego się absulotnie nie spodziewałem...
Panie stanowczo potrafią walczyć!!!

Piszesz o swojej żonie,której nie potrafił byś mocniej uderzyć czy zdusić,i z którą ćwicząc będziesz ją mocno oszczędzał,więc może Ci ona zakładać mata lea i walić mawachy bez problemu,wystaw ją do walki z damskim bokserem(nie trenującym sportów walki),czy z jakimś kibolem to wtedy zobaczysz na ile zdadzą się jej mawachy i inne,z pewnością padła by po jednym mocnym uderzeniu w twarz :) Prawda jest taka że zdecydowana większość kobiet nie potrafi walczyć,a te tzw. wyjątki to i tak wypadają blado przy choćby mężczyznach trenujących sporty walki...


Zmieniony przez - rto w dniu 2013-11-02 14:41:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Do specow od judo-prosba o pomoc

Następny temat

walka z kilkoma

WHEY premium