SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kończymy kolejny kwartał - może to Ty zgarniesz kolejne 5000 zł?!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
ja skonczylem na 2 miejscu, jakby nie ta zmiana w ostatnich godzinach sposobu rozgrywki to bym atakowal 1 ale i tak nie jest zle.
Lepiej ze gra trwa 2 minuty bo to bez sensu bylo takie granie bez konca gdzie tylko fizjologia ogranicza. Zapowiada sie zacieta walka w nastepnych miesiacach.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
dokładnie
teraz można się trochę pomęczyć, postresować i walczyć o każdą sekundę

a nie jak wcześniej ,chaczyk do roboty przychodził , oczy zaspane, siły nie miał , bo całe noce próbował przebijać najlepsze wyniki grając po kilka godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zaledwie raz taki przyszedłem.

Vorgall ja chciałem milion wczoraj wykręcić, ale jak mi się 2 razy wyłączyło po niecałych 50tysiącach to się kapnąłem, że coś nie tak jest. Fakt faktem, że dałeś mi popalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
No ja zakończyłem na 5 miejscu
ale w tym miesiącu walczę o wii

a kto nie wie na którym miejscu zakończył rywalizacje w marcu to chyba do 7 kwietnia będzie ranking oficjalny ogłoszony za poprzedni miesiąc jak dobrze kojarzę.

Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2011-04-01 13:46:33

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Nie zawieszalo Wam sie, ze tyle ugraliscie? Mi zawsze sie zawieszalo jak dochodzilem do 100tys

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18655
graty.

=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Wieszało się, Activlab może to potwierdzić bo dostał kilka maili ode mnie.

Jednemu z graczy z tego co wiem zacięło się przy prawie pół miliona Pozdrawiamy tego gracza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
mi sie chyba tylko raz zawiesilo ale wtedy to mialem malo nastukane chyba ze 100tys, uzywam firefoxa

a tak to mialem taktyke nastukac przynajmniej 1,2miliona i skonczyc kilka minut przed polnoca, a tu taki zonk ze po 2 minutach koniec gry. Ale ta gra byla wyjatkowo na wytrzymałośc za kazdym razem tylko ograniczala mnie wlasna wytrzymałośc (jakbym mial brata blizniaka to chyba 3 doby mozna by grac non stop). Teraz pojawiaja sie ciagle nowe pytania to dobrze bo zapamietujemy odpowiedzi. Nawet wczoraj zrezygnowalem ze spotkania z dziewczyna zeby w domu siedziec i rankingu pilnowac hehe :)

a tak napewno Activlab lepiej wyjdzie na tym ze gra tylko 2 minuty bo wiecej kredytow bedzie potrzebnych to i wiecej sprzedadza towaru, zreszta musze napisac, że ceny konkurencyjne np do Olimpu a jakosc tez dobra (bet alanina, nitro caps, zma)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
po zmianach jest o niebo lepiej ale kredyty lecą szybciutko
ale jest na to rada - drobne zakupy izotonik zawsze się przyda a że nie drogi...
foto pt. powrót z TESCO:



żarty się skończyły
konto doładowane trzeba robić wynik!


I nie ma op*erdalania się

Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2011-04-01 23:00:09

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
co to za opakowanie
patrzę na zdjęcie i mówię sobie 'co ten chłopak robi, zdjęcie majonezu wstawia na forum'

zapewne w takich opakowaniach w rossmanach mozna dostac taki produkt? ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ!!! LEUCINE XTRA - ZAPOMNIJ O KATABOLIŹMIE

Następny temat

Muscle Up Protein-Miarka-do specjalistów ActivLab

WHEY premium