SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kończymy kolejny kwartał - może to Ty zgarniesz kolejne 5000 zł?!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
Ja będę pisał reklamację, ponieważ nie chodzi o kasę a tylko o zasady.
Po pierwsze jest to dyskryminacja tych którzy wolą inne sporty niż Ci co np. piłkę nożną.
Po drugie specjalnie i celowo czekałem na końcówkę miesiąca że zobaczyć jak będzie się kształtować ranking i wtedy dobić do tego co chciałem.
Gdybym wiedział, że coś takiego ma miejsce to przecież przegrałbym pkt 2, czy 5 dni wcześnie. I to czy o tym pisali gdzieś na forum mnie nie interesuje (choć szkoda że nie doczytałem) bo takie coś powinno byc w regulaminie.

Więc bez rekalamcji się nie obejdzie.
I jeszcze raz zapytam - dlaczego jedene sporty dyskryminujecie a inne nie ?

Zaistaniała jawna faworyzacja i zwolennicy innych sportów mieli więcej czasu, możliwości na podniesienie swojego wyniku.

To nie jest fair play.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
Załapałem się na
miejsca 36-50 firmowa smycz Activlab oraz bezpłatna próbka wybranego przez Organizatora Produktu a spokojnie jakbym wczoraj mógł zagrać zszedłbym na lepszy poziom,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja was ludzie wogole nie rozumiem?
To brzmi smiesznie jesli serio chcesz pisac reklamacje?;o
Kategorie sie zmieniaja i to chyba normalne , chyba ktos chcialby miec za latwo
Wygrywac powinni ludzie z wiedza ogolna , wszechstronni
Wtedy mamy rowne szanse dla kazdego , i chyba o to w tym wszystkim chodzi , nie wystarczy byc orlem w pilce noznej zeby7 odrazu wygrac wszystko
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-06-01 11:48:51

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Pitt Bull ma racje że organizator decyduje ktora dyscyplina zostaje tylko jak juz chyba wiekszosc zauważyła piłka nożna nigdy nie zniknęła jest zawsze - dobra nie ma co marudzić ide pograc i nabic troche punktów przed pracą

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2011-06-01 11:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nabiłem hardcorowy wynik. Wątpię, że go pobije. Chociaż do końca miesiąca sporo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Właśnie widziałem ja nie dam rady tyle nabic- ogolnie coś słabo mi idzie dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jak to zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
Pit Bul
"Ja was ludzie wogole nie rozumiem?
To brzmi smiesznie jesli serio chcesz pisac reklamacje?;o
Kategorie sie zmieniaja i to chyba normalne , chyba ktos chcialby miec za latwo
Wygrywac powinni ludzie z wiedza ogolna , wszechstronni
Wtedy mamy rowne szanse dla kazdego , i chyba o to w tym wszystkim chodzi , nie wystarczy byc orlem w pilce noznej zeby7 odrazu wygrac wszystko "

--------------------------
kolego Pit Bul - jeśli powinni wygrywać z wiedzą ogólną to po cholerę kategorie tak ? zróbcie wszystko razem i będzie ok
ja czuję się na siłach w sportach walki i taki dział wybrałem, wybrałem ksw bo mi z tym zdecydowanie łatwiej - wolno mi ? WOLNO, MAM TAKI WYBÓR

chcecie wywalić jakąś kategorie ? ok -- wywalcie ale niech jej nie będzie cały miesiąc nie jak tak komuś przypasuje tak ?

i kur.... wspomnijcie o tym gdzieś że jeśli np w ostatnim tygodniu np TOP 15 graczy jest z kategorii np KSW to organizator konkursu ma prawo właśnie daną kategorię wyłączyć żeby zwolennikom innych dyscyplin dać szanse

i kto mówi o równych szanasach ? kto miał równiejsze ? ten co miał swoją kategorię cały miesiąc czy ten co mu zablokowali parę ostatnich dni ?

i co śmieszne to jest ? śmieszna jest Twoja definicja równych szans

i kurczę, zamiast kurde przytaknać że faktycznie Activ Lab mogłoby trochę lepiej dopiąć zasady konkursu to je wyśmiewa,
ciekawe czy tak będzie śmiesznie jak do właściwego wam sądu trafi powództwo o powtórzenie konkursu z miesiąca maja i anulowanie wszystkich wyników,
ciekawe jak bardzo śmiesznie będzie tym co pozajmowali wysokie pozycie za maj


Zmieniony przez - styx1 w dniu 2011-06-01 14:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
ma ktos linka do tych nagród za dalsze miejsca ?

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 814
http://www.activscore.pl/regulamin 
paragraf 7 - masz tam spis
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ!!! LEUCINE XTRA - ZAPOMNIJ O KATABOLIŹMIE

Następny temat

Muscle Up Protein-Miarka-do specjalistów ActivLab

WHEY premium