SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Końcówka redukcji cypio+master+sally pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 555

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

87

Wzrost

184

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

112

Obwód uda

60

Obwód talii

85

Staż na siłowni

Od 18stki

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 255 T75 W300 dt / b230 t130 ww150 dnt

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Prop wino, epi, hdrol, mdrol

Opisz swój plan treningowy

4xsplit 4xcardio/hiit

Cel cyklu

Redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo

Stan zdrowia

B.dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
Witam koledzy. Jestem na końcówce redu i mam parę rozkmin. Jakbyście podpowiedzieli będę wdzięczny. Lecę z cyklem od listopada 2022. Początkowo było redu przed cyklem i w trakcie wjechał prop 100 eod. Później zmiana na cypio 500 week. Parę Miechów masy enan 500 week i znów redu na enan/cypio 500week i od 10 tyg master 400 week. Aktualnie 10ty tydzień cypio 500week i master 400 week. 3 tydzień leci też sally 1tydz 8mg, 2tydz 16mg od tego tyg 24mg. Planuje jeszcze 3 tygodnie redu i nie wiem jak to rozegrać. Sylwetka się zmienia ale waga leci powoli a nawet skacze lekko w górę po ładowaniu w.w. Aktualnie 87. Pas 85, bic 42. Dieta low carb 250ww w dt i 150 w dnt. Białko 265g, t 70. Kcal 2500. Chciałabym się dociąć ładnie i nie wiem czy obcinać jeszcze kcal czy co wogóle robić trening split 4xweek, hiit 30min x4 plus rower 2-3 week 20km.
Co do towaru
Kończę master i myślę nad mostkiem na wakacje 125mg cyp pon i czw.
Moje pytanie brzmi:
Żeby się dociąć obcinać jeszcze kcal czy revers zrobić? 2500 to już mało chyba? Fat schodzi ale waga 0.5 kg na week leci.
Czy końcówka redu i wejście już na mostek to dobry pomysł?
Poza saa leci kreta, cytrulina i beta alanina i wiadomo cała profilaktyka.







...Fluctat Nec Mergitur...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669939
jak estro ?dużo masz nabiału w diecie ? można ściąć jeszcze kcal lekko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
lodzianin1
jak estro ?dużo masz nabiału w diecie ? można ściąć jeszcze kcal lekko

Estro już ok. Lekko ponad widły. Leci 12.5mg aromasin ed. Taka ilość to jedyna opcja żeby utrzymać u mnie estro.
Co do nabiału bardzo ograniczyłem. Od czasu do czasu wleci 250g twarogu chudego lub jakieś serki wiejskie. Tak to białko tylko z mięsa, jaj i prochu.
Odejmę może 100kcal na 2400 i zobaczę. Od dziś cyp solo wbiłem 250 dziś. Myślę nad 125 pon i czw i tak polecieć z 10 tyg odpocząć. Myślisz że ok już wbijać 125 i dokończyć tak redu?
Pzdr

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669939
nie schodz z dawek na redukcji
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
lodzianin1
nie schodz z dawek na redukcji

A czemu zapytałeś o nabiał? Bo podlewa po nim?

Akurat mi dziś podeszły mega lody z serka wiejskiego, proteiny czekoladowej i masło orzechowe. Przy tej pogodzie mógłbym szamać to codziennie

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ja odstawilem nabial ktory uwielbiam i forma o wiele lepsza, ale to spraw zawsze indywidualna
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
Aleks
Ja odstawilem nabial ktory uwielbiam i forma o wiele lepsza, ale to spraw zawsze indywidualna


A jak się ma do tego stosowanie proteiny whey? Bo ogólnie rozchodzi się o laktozę tak? A gdyby tak szamać twarogi bez laktozy? Czy raczej o estrogeny w nabiale się rozchodzi?



Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2023-07-05 17:00:42

Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2023-07-05 17:18:54

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ogolnie nabial w duzej ilosci u mnie powoduje wzdecia takze wersje bez laktozowe.
Raz dziennie wspomagam sie izolatem celem uzuplenienia zapotrzebowania na bialko.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
Koledzy ile sally szamiecie maksymalnie? Ja obecnie 12mg x 3 co 4h i czuję się super. Dorzucać?

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 848 Napisanych postów 558 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12365
Dawka 36mg jest już wystarczająca i nie ma potrzeby zwiększać nawet jak nie czujesz że działa. Robi nadal swoją robotę. Możesz dodać Kofeine i Johe, działają synergistycznie więc będą wspomagać dodatkowo działanie Sally
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
Marez1331
Dawka 36mg jest już wystarczająca i nie ma potrzeby zwiększać nawet jak nie czujesz że działa. Robi nadal swoją robotę. Możesz dodać Kofeine i Johe, działają synergistycznie więc będą wspomagać dodatkowo działanie Sally




A jeśli jeszcze mógłbyś podpowiedzieć czy schodzenie piramidą jest wskazane Czy mogę po prostu odstawić z dnia na dzień jak skończę? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdro

...Fluctat Nec Mergitur...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl injekcyjny

Następny temat

Guz po iniekcji, ale dopiero po paru dniach.

WHEY premium