SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz po iniekcji, ale dopiero po paru dniach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 587
Cześć. Jak zwykle mam nadzieję, że nie dubluje jakiegoś tematu.
Biję towar już chyba trzy lata, 2 razy w tygodniu enan/cypio tak więc dupsko ostrzelane jak pod Bachmutem. Tymczasem w ostatnim miesiącu już drugi raz robi mi się bolesny bombel a co najciekawsze - dopiero parę dni po strzale.
Nie podejrzewam środka, bo (chyba) gdyby był zainfekowany to po każdym strzale miałbym te bóle. O gulach też już sporo czytałem, ale chyba nie pisał nikt, że mu się pojawiła po paru dniach.

No i tak trochę wam powiem, że się zeschizowałem :-/

Ogólnie to chyba przy okazji tej właśnie pechowej injekcji pierwszy raz w życiu przeorałem se ten słynny nerw kulszowy, bo czuję ból od lędźwi po łydkę. Nie jakiś masakryczny, ale taki męczący. Na dupsku ledwo siadam, ale wierzę że to przejdzie.

Napiszcie że przejdzie :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
Było już - użyj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94697 Napisanych postów 364666 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669743
w nerw aby trafić musiał byś bic w mega nieodpowiednie miejsce i poczuł byś od razu po wbiciu
daj iuprofen/naproxen i tyle jak nie masz gorączki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 587
Dziękuję. Tematy oczywiście czytałem i też z tego powodu nie wpadałem w jakąś panikę, po prostu nie widziałem żeby ktoś pisał, że dostał obrzęk po paru dniach. Ja w ten poślad biłem dokładnie we środę a rozbolało mnie w next poniedziałek i stąd trochę mnie to zaniepokoiło.

A tak z innej beczki :) nawet nie pamiętam od kiedy jestem po ciemnej stronie mocy, ale coś pod trzeci rok. Jak pomyślę 104 strzały na rok i tak co rok to dupsko zaorane jak pole minowe :D
Rozkminialiscie to kiedyś? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Nie dramatyzuj Jestem z małą przerwa na SAA 16lat. Od 2lat lecą iniekcje płytko domięśniowo codziennie. Więc 365 w roku. Nie ma żadnych problemów.


Zmieniony przez - TRTforte w dniu 2023-07-04 17:11:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94697 Napisanych postów 364666 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669743
ja 30 lat na saa i czasami leciały 2 inj dziennie nawet to nawet nie licze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Może się uderzyłeś o to miejsce gdzie wbijałeś i stąd masz podrażnienie?
Ja też czasami zrobię strzała i w ten sam albo następny dzień zapieprze w coś na siłowni udem albo dupskiem o czole nie powiem XD
Czasami można nie zwrócić uwagi a później puchnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka redukcji cypio+master+sally pytania

Następny temat

Estradiol poniżej progu wykrywalności

WHEY premium