SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka - Po ilu dniach efekty?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
Mam pytanie. Po ilu (mniejwięcej) dniach będą widoczne efekty z brania deki w dawkach 200 mg/tydzień???
O wypowiedz prosze ludzi którzy mieli do czynienia z Nandrolonem
Z góry dziękuje.
P.s. Dieta jest

--------------------------------------------------------------------------

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
w drugim tygodniu zaczniesz sie lepiej pompowac, aczkolwiek zauwazalny przyrost sily i masy nastepuje z reguly w trzecim tygodniu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1697
miedzy 3 a 4 tygodniem brania deki!! bo musi przyswoic sie i rozejsc w organizmie
1

*DomiN*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Przyswajac to sie przyswaja niemal od razu tylko zauwazalne efekty widac po paru tygodniach.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
Okej. Dziękuwa.
Mam jeszcze pyytanie co myślicie o Indyjskiej dece i czy moglibyście zamieścić zdjęcie?

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sama deca jest dosc umiarkowanym środkiem zeby przyniosla jakis odczuwalny przyrost masy musialbys ja brac przez 12 tygodni w dawkach 200-400 mg. Ale w połaczeniu z winstrolem, metanabolem albo z jakims testosteronem potrafi dawac niezle przyrosty. Dorzuc do tej deki troche mety albo jakis testosteron a zobaczysz ze bedziesz rosł ja chwast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sama deca jest dosc umiarkowanym środkiem jesli chodzi o przyrosty masy musialbys ja brac przez 12 tygodni w dawkach 200-400 mg. Ale w połaczeniu z winstrolem, metanabolem albo z jakims testosteronem potrafi dawac niezle przyrosty. Dorzuc do tej deki troche mety albo jakis testosteron a zobaczysz ze bedziesz rosł ja chwast.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sama deka jest dosc umiarkowanym środkiem jesli chodzi o przyrosty masy musialbys ja brac przez 12 tygodni w dawkach 200-400 mg. Ale w połaczeniu z winstrolem, metanabolem albo z jakims testosteronem potrafi dawac niezle przyrosty. Dorzuc do tej deki troche mety albo jakis testosteron a zobaczysz ze bedziesz rosł ja chwast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
Nie dzięki. Nie rzucam sie od razu na głęboką wode, ale dzięki za rade.

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
tyler d deca w dawkach 600mg w cyklach 8 tygodniowych tez daje ladne efekty nietrzeba wtedy tylu koksow dodatkowo brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o mnie to brałem bardzo lightowy cyklik. Dla niektórych nawet śieszny. 6 tygodni x 100 mg/tydzień. Pierwsze efekty DECI tj. spompowanie, chęć do treningu i zwiększone obciązenia zauważyłęm po jakiś 2-3 tygodniach. Jeśli chodzi o wagę to zaczęła rosnąć dopiero w 3-4 tygodniu. W sumie przybrałem 5 kg z czego jestem zadowolony.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do tego brać???

Następny temat

co myslicie o tym cyklu??

WHEY premium