SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomcy !!! Guz po iniekcji ... Co jest grane ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Witam jestem w trakcie cyklu Deka/wino przy 6 strzale w prawy pośladek po iniekcji cały czas bolał mnie pośladek, do tego następnego dnia zrobił mi się guz, dziś jest 5 dzień jak guz nie znika a nadal jest dość wyczuwalny, i na dodatek jest czerwony i bardzo boli, wszystko było przeprowadzone sterylnie, do nabierania używam igieł 0,8x50mm a do iniekcji 0,6x25mm za każdym razem wieczko było przemyte spirytusem, pośladek również, zastrzyk robiony w rękawiczkach, nie było problemu z wkuciem oraz z wtłoczeniem, podczas wtłaczania wystąpiło dziwne spięcie mięśnia ale to samowolnie tak jak by mały impuls elektroniczny przepłynął przez mięsień i to wszystko. Nie wiem co to może być, guz jest obrzęknięty i zaczerwieniony, na dodatek jest gorący jak dotykam. Jest już 5 dzień jak guz się nie zmniejszył i boli nadal. Czy powinienem pójść do lekarza, czy może jakieś okłady stosować ??? Proszę o poradę, i wyrozumiałość. Dodam że przy iniekcji w lewy pośladek nie mam żadnego kłopotu, przy iniekcji w barki również nie było żadnych problemów. Nie wiem czemu teraz tak się stało. Ale zaczyna mnie to niepokoić. Co powinienem zrobić w tym przypadku ???

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Każda iniekcja niesie za sobą sporo problemów, bardzo często powodem opuchnięcia i guzków są zrosty, jeśli igła zostanie wprowadzona w to samo miejsce, albo pobliskie, tworzyć się mogą guzki, które bardzo często bolą i swędzą. Należy przykładać okłady np.: z liści kapusty, które załagodzą problem. Natomiast następnym razem po każdej iniekcji warto masować przez chwilę miejsce wkłucia, można też przyłożyć lód, aby opuchlizna zeszła.

Jeśli miejsce będzie się zmieniać, ból nie będzie mijał, warto odwiedzić lekarza pierwszego kontaktu, gdyż często pojawić się mogą przeróżne alergie lub zakażenia. Na przyszłość dobrze jest korzystać z naturalnych suplementów i kształtować swoją sylwetkę bez dopingu, który może spowodować więcej komplikacji, niż może się wydawać.

Jeśli złapała Cię stagnacja na treningach, można się wspomóc np.: kreatyną https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak goraczki nie masz ,to moze trafiles w zrost jakis wlukno miesniowe nerwik itp porob zimne oklady ewetualnie jakas masc na obrzeki albo lekarz choc jak by infekcjia byla to bys juz dawno mial goraczke

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
No nie mam gorączki, wszystko jest dobrze po za tym że guz mnie boli i jest twardy, znalazłem coś żeby robić okłady ze spirytusu na zrosty, nie wiem sam już. Problem jest też w tym że jestem za granicą, choć lekarza mam pod ręką ale na razie jeszcze się wstrzymam, a z czego byś polecał zrobić okłady ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
poszukaj bo bylo wiele tematow na taki temat bo ja sam juz nie pamietam ,ja zawsze czekam az sam zejdzie ,mozesz nawet lodem w woreczku on dobry na wszystko tylko nie masuj tego miejsca

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Jakie środki były użyte tzn jakich firm? Osobno środki wbijales czy mieszając olej z woda?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
zdaza sie ze pojdzie tam gdzie nie trzeba nie ma co panikowac do 10 dni zwykle przechodzi, kazdemu sie to zdaza od czasu do czasu, trzeba pare dni przemeczyc i tyle, jak wszystko bylo sterylne i pierwsze strzaly bez problemow tym badzie nie ma powodow do paniki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Jeśli środki były apteczne a mieszal je razem to może być stan zapalny. Mój znajomy tak miał po mixowaniu deki normy z zambonem jeszcze. Dupa była cieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
jaka igla biłeś ? (długość)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Kułem deke w bary Nandroxen D200 i było wszystko ok, a wino to Stanabol 50 (Alchemia Pharma ) Iniekcja 0,6 x 25mm
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
no to masz odpowiedz czemu masz guz - sok poszedł poza mięsień - 2tyg i będzie ok, w poślady/nogi bij 4cm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Wiem ze po winstrolu z akcjami robiły sie gozy tak samo było z atomikiem. Ogólnie od underowych win trzymać sie trzeba zdaleka. Po tEj akcjami robiły sie ropnie. Mam nadzieje ze nie spotka Cię to samo. Wino tez ma to do siebie ze czasem nawet apteczniak złe wejdzie. Ale jak powiedziałeś ze alchemia to od razu mi sie to z syfem bardziej kojazy niż ze zła injekcja. Przy underach te wszystkie ceregiele z rekawiczkami wacikami to paradox biorąc pod uwagę jak sam produkcja jest daleka od sterylnosci.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Wykrywalność

Następny temat

Badanie laboratoryjne deki z dwóch firm.

WHEY premium