SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomcy !!! Guz po iniekcji ... Co jest grane ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bijesz samą deke i wino bez testo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
a odnośnie androxena to wczoraj czytałem ze koleś autora tego postu miał wlasnie czyszczona dupę po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
bywa tak po winie,za plytko wbies kolego,bedzie dobrze nic sie niemartw,porob oklady i zejdzie za pare dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
https://www.sfd.pl/Straszna_......_po_winstrolu_z_ALCHEMI-t500886.html

jak inj to tylko desma ewentualnie balcan..
a jak sie nie ma dostepu to lepiej wino oral i nie ryzykowac
jak bedzie pomalu schodzilo to przeczekaj..jak nie to do lekarza po antybiotyk

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytałem na pewnym forum z us że po bałcan i desma też mieli to samo jak z alchemią,ale wiadomo każdy p******i głupoty a jest całkiem inaczej chociaż ja osobiście zawsze się bałem wina inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Może zdarzyć sie po każdym ale nie porównuj kolego deski z alchemia. Poczytaj ten post co Mateja dał link. A poza tym jest desma i desma a z balkanem to tez loteria. Raz działa raz nie. A środki dupę urywają

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2012-03-16 20:58:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Kuźwa no to ładna akcja z tą alchemią ale ja nie mam takiej jak tam na zdjęciu, moja ma srebrny kapsel i biała plastikowa nakładka, taki dokładnie jak ten w linku,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
Ale skoro to jest takie ścierwo zanieczyszczone to czemu nie wyszły takie objawy od razu po strzale tylko nagle stało się przy 6 strzale, nadal to kuję i nie wiem czy mam to dalej robić czy przestać. Mam jeszcze wino King-Labs Stanox50 i miałem zacząć je kuć od niedzieli ??? Podpowiedzcie mi coś na jego temat, czy jest dobre czy jeszcze większe g**** niż te z Alchemii ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Bo ilośc syfu może nie rozkłada sie constans na każdy mililitrow. A może poprostu miałeś pecha. Ale jak wino inj to tylko apteka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Wykrywalność

Następny temat

Badanie laboratoryjne deki z dwóch firm.

WHEY premium