SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie laboratoryjne deki z dwóch firm.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
Porównałem dece Scantela z deca PMP, oba testy wypadły pozytywnie. Podczas drugiego testu B, odczynnik uległ mocniejszemu zabarwieniu i chyba wskazuje to na większe stężenie Scantela, PMP być może ma poniżej deklarowanego stężenia. Oba testy uległy odpowiedniemu zabarwieniu tak jak ma być.

Tym niemniej PMP mi podpał nie dość, że zanieczyszczony olej i trzeba filtrować, to bold tej firmy okazał się samym olejem i to jeszcze zanieczyszczonym.

Test test doby, bo można zamówić na początek jednego fiołka zamiast wywalić kupę kasy na sam olej.











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 103 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 787
jestem przekonany na 100%, że to od tego towaru. Biłem bałkana, co prawda nie klepał jak trzeba, ale po PMP deczke wbiłem 2 razy i za każdym razem pojawiały sie po kilku godzinach symptomy przeziębienia i bólu stawów. Za 2 razem niestety symptomy sie nasiliły i doprowadziły do stanów zapalnych . Lekarze zbadali mi krew i wymazy i po 4 dniach określili rodzaj bakterii. Okazało się, ze jest kilka bakterii w organizmie i rozpoczęła się kuracja antybiotykowa. Lekarz jednoznacznie stwierdził, że nie jest to wirus tylko bakterie wprowadziłem sobie za pomocą igły i strzykawki do czego się przynałem i to one wywołały stany zapalne. Więc komu wierzyć? Kumpel mi także nie wierzy więc towar mu oddałem do przetestowania i jutro będzie wiadomo czy to zbieg okoliczności czy syf w butelce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Kolejny spampost na temat pimpu i antypimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
dodat tylko ze wszystko bylo zrobione sterylnie uzylem dwoch strzykawek i dwoch igiel oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
dobra robota agrafka
Sog już nie wchodzi:/
mam nadzieje że pojawią się kolejne badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a moze deke PMP dales do obydwu testow dobra tak tylko prowokuje..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Fajnie jakby był tez do porównania środek apteczny. Tylk trzeba by było pewnie dolewac oleju do reszty by uzyskać stężenie rzędu aptecznego ale wtedy byłby fajny punkt odniesienia.

133mhz stosowales kiedyś deke Pmp?


Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2012-03-16 17:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
tylko blenda i bolda wlasnie co nic w nim nie wyszlo,dzis widzialem moje zdjecie z tego cyklu i sie przerazilem ze tak wygladalem..Jezeli bold jest lipny to blend zrobil dobra robote..Deki nie stosowalem z PMP

odrazu dodam ze nie mam nic do pmp ani do autora a takie tematy traktuje jako 'cos sie dzieje w dziale doping'

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-03-16 17:54:02

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Tak pytałem bo zabrzmiały Twój post jak urazona duma w stosunku do kogoś kto wcisnal ci badziew Ja słyszałem tylko opinie wlasnie o mixie Pmp od kolegi który przeszedł z jakiegoś innego undera z mniejszej dawki i po zastosowaniu Pmp wpadł w stan depresyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
UNDER=LOTERIA juz mi przeszlo spinanie sie nad jakakolwiek firma..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Masz racje. Bez względu na nazwę i ilośc pimperow i fachowośc ich pracy każdy under to loteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
to jak bo ja mam boldka i enana z pmp co myslicie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomcy !!! Guz po iniekcji ... Co jest grane ?

Następny temat

ZOLOFT

WHEY premium