SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio + Deka 1 cykl, pytania o cykl i o odblok.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

81

Wzrost

183

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

110

Obwód uda

62

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

6

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

bwt 2,5/4,5/1,5

Cel cyklu

0

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Masa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Witam.

Posiadam 20 strzalow Testex Pro-250 i 10 Decanol-200 - wszystko z Malaya.Do tego 20 tabsow Tamoxifen 10mg od Balkana i HCG Ovigil 5000IU.

Planowalem cykl tak:
1-10 deka 200mg c7d
1-12 cypio 250mg c5d (4 strzały zostana niewykorzystane)

Pytania mam nastepujace:
1. Czy taki cykl bedzie w porzadku na pierwszy raz?
2. Czy taka ilosc odbloku wystarczy do tego cyklu?
a) Jesli tak, to jak sie do niego zabrac, tj. jak dawkowac i kiedy zaczac.
b) Jesli nie, to co ew. zmienic w cyklu zeby tego wystarczylo (obecnie nie mam mozliwosci dokupienia).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tirane
Pierwotnie deki mialo byc 200 tygodniowo, a nie 400. Chyba ze ja nie ogarniam tego co piszesz. :P

ogarniasz, ale chodziło mi o chłopaków rozpiskę, ty dałeś 200, ale 200 to mało, nie mówię że źle Ci pisali że 400dd i 500te, ale nie na pierwszy cykl. Ale nie ważne

do samego pct potrzebujesz 24cloma 30 nolwy
po ostatnim hcg wejdą równo sermy clom+ nolwa, nolwa pare dni po clomie solo, może być tak jak napisałeś, że pierwsze dni po 100mg cloma, ale nolwy mało (pomijając fakt że to under), można dać początkiem z clomem 20mg (1tab) i zjechać na 10mg (0,5 tab) tak żeby nolwa była z tydzień jeszcze po clomidzie, Masz gdzie zrobić badania?? Bo przed pierwszym cyklem warto zrobić. Dalej warto mieć pod ręką exe, bo nie wiesz jak zareagujesz na podnoszące się e2, może zaczniesz się zmieniać w kobietę, może nie wykożystasz teraz całej paczki etadronu, ale jeść nie woła a zawsze lepiej mieć na półce go. PCT POSTARAJ SIĘ MIEĆ CAŁE APTECZNE, choć tamo i hcg daj aptekę, niech coś będzie wiadome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nie - ewen testo solo
2. Nie
a)za mało
b)nawet tamo to under, więc nie zaczynać


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-09-12 01:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
za mało masz wszystkiego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tak powinien wyglądać cykl , policz sobie, ile musisz dokupić, 1-14 deka 400mg ew 1-16 testosteron 500ew w ósmym tygodniu cyklu wbijasz hcg 500jed przez 10dni lub w siódmym tygodniu 500jeod , przy dece korzystnie dodać na cyklu ,, inhibitor prolaktyny

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Ok, to wstrzymam sie narazie z cyklem, ale czego dokupic i ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
saa masz rozpisane w połowie cyklu 5000 hcg
na koniec 10.000-15.000
20 tabsów cloma 50 mg
30 tabsów nolwy 20 mg
na prolaktynę cabaser (wystarczy ci kilak tablete dawkowanie tok ok 0.5 tabsa week)
i ew jakieś exe na e2 ( 1 tabs week podzielony na dwa razy w tyg poniedziałek i czwartek)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
że to pierwszy cykl ja bym dał testo solo, żeby zobaczyć jak organizm reaguje na saa, w pierwszym cyklu test i tak jest wystarczający, dd bym zostawił na później bo jeść nie woła, a dla mnie bardziej liczy się zdrowie, więcej środków nie oznacza lepszych przyrostów na początku, a może oznaczać większe problemy, ewentualnie wino na koniec, albo metkę, ale jak chłopaki piszą że + dd, to może i dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
uzupełnij wiek w profilu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Zaczynam miec watpliwosci co do tej deki faktycznie. Chyba ja sobie zostawie na przyszly raz, a teraz polece z samym cypionatem.

1-14 cypio 250mg e5d

Potem PCT. Te 5000jm hCG, ktore mam wystaczy do tego? Jesli tak, to rozbic to na kilka razy czy bic cale 5000 na raz? Lepiej zaczac razem z ostatnia iniekcja cypionatu czy odczekac tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i teraz mądrze piszesz,350 week testa wystarczy, bo pół grama t i 400dd to na moje przegiecie delikatne, tego hcg dużo za mało.
5.000 w połowie cyklu po 4x1250 e2d, bo hcg powoduje skoki e2, a ty nie wiesz jeszcze jak zareagujesz na nie,dlatego tak delikatnie i na koniec 4x2500 e3d czyli 10.000, z 9 10dni po ostatnim cypio. Ale masz zamało wszystkiego do pct,chyba że cie nie interesuje Twój los po cyklu więc rob na tym co masz.


więc może lepiej się wstrzymaj ze wszystkim, dokup pregnyl nie ovi, ovi wbij w połowie,dokup cloma, kup tamo apteczne nie under, zrób to jak trzeba.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-09-12 14:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Pierwotnie deki mialo byc 200 tygodniowo, a nie 400. Chyba ze ja nie ogarniam tego co piszesz. :P Nie wazne zreszta...

Do konca cyklu zdaze dokupic tego co potrzebuje. Czyli tak jak mowisz, pierwsze 5000 hCG pojdzie jakos w 7 tygodniu w dawkach ktore rozpisales oczywiscie cypio caly czas poleci w tym czasie bez zmian. Potem po 14 tygodniach robie 10 dni przerwy, bije kolejne 10k hCG (te ktore dokupie) w dawkach takich jak rozpisales. Wychodzi na to, ze zajmie mi to kolejne 10 dni. Po ostatniej iniekcji hCG znowu czekam (tylko ile?) i wskakuje na SERM. Pytanie czy kupic clomid (jesli tak to ile) czy zostac przy tamoxifenie i ew. go dokupic.

Jesli Clomid w tabsach po 50mg to 24 powinny wystarczyc, tak? Pierwsze 3 dni po 100mg, a kolejne 18 dni po 50mg.
Jak w przypadku tamoxa? Te 20 tabsow po 10mg, ktore mam nie wystarczy do odbloku po cyklu na samym tesciu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie - redukcja 4-6 tyg

Następny temat

2 pytania odnośnie Peptydów

WHEY premium