SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata kulturystu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
jam mam trzy albo tez 4 stopnie też tak będę robił dzięki "Mow" soga łąp ; ]

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Cieszę się że troszkę pomogłem:) Jakby co to mogę przedstawić jakieś swoje teorie na temat treningu bo i tak się nudzę dzisiaj(nie pijący:p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 139 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1677
generalnie ja robie brame 12/10/8/6, traktuje ją dość priorytetowo bo bardzo na mnie działa. No i 4s skosów o róznym koncie to rzeczywiscie dobry pomysł, tez tak robilem kiedys.

;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Brama dobra jest na klate sztanga to nie to samo co hantle na hantlach to czuje aż mi klate rozrywa ; ]
Suomix też masz soga zastosuje to wszystko .

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 334
Czy 14 serii na klatkę to nie za dużo? Ja przykładowo robię:

3 x dipsy
3 x skos hantelki
3 x dół hantelki
3 x rozpiętki

Ogólnie eksperymentuję z planem, no i go zmieniam co 6 tygodni. Ławke poziomą włączam raz na 3-4 miesiące na 6 tygodni.

Zmieniony przez - Tomeks27 w dniu 2013-03-31 21:23:35

Zmieniony przez - Tomeks27 w dniu 2013-03-31 21:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4314
dipsy na klatke sa wyborne.. polecam kazdemu, tylko pamietamy o odpowiednim ustawieniu rak i lekkim wychyleniu sie do przodu, skupic sie aby pracowala klatka w pelnym zakresie ruchu z jak najmniejsza pomoca trica i barkow, po 3 seriach po 12 powtorzen mam taka pompe na klacie, ze zadne wyciskanie mi tego nie da, ale wiadomo.. kazdy jest inny, pozdro

aha, dipsy zawsze robie na koniec cwiczen!

Zmieniony przez - Cougar_20 w dniu 2013-03-31 21:52:31

..:: Free Style Fighting ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 763
człowieku doradzam ci dobrze a ty z pyskiem do mnie ? :> ja nie musze dawac pytan tu na forum bo mam swojego trenera od kulturystyki na siłowni i wiem to i tamto a ty powinienes cieszyc miche i dziekowac a to ze mam 8 miesiecy z przerwami i co z tego ? :> moze i cwiczysz wiecej ale jestes tak głupi ze nieummiesz porzadnego treningu na klate ułozyc tyle mam ci dopowiedzenia za twoje podziekowanie za moja dobra rade :) ps. nawet nie pisz jaki to fifarafa nie jestes bo mnie to nie obchodzi :) widac bo twoich wypowiedziach . yol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
smouki dobra masz swojego trenera ćwicz sobie z nim ale nie spamuj i nie wypowiadaj się tu . -,-

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 334
Polecam autorowi ten temat https://www.sfd.pl/Budujemy_klatkę,_odbiegajac_od_utartych_zasad!-t582252.html -naprawdę ogromna skarbnica wiedzy, doświadczeń itp. Ronnie220 naprawdę się postarał.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 763
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady przy treningu, odzywianiu, suplementacji

Następny temat

pytanie odnośnie treningu 2 razy w tyg

WHEY premium