SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata jak poprawić??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
to co Ci wychodzi to miesnie skosne brzucha.

dziwne rzeczy mu doradzacie. w takim wieku nie powinienes sie brac za wyciskanie sztangi. jesli juz tak bardz tego pragniesz to musisz sie dostosowac do przestrzegania zasad zywieniowych, wtedy urosniesz.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-04-13 17:50:39

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
nic dziwnego że niektórym idzie sama siła jak nie mają diety nie moga miec efektow w formie dobrej sylwetki.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Wszystkim dziękować za pomoc. Precedens pod sutkiem czuje takie małe guzki, normalnie bym sie tym przejoł ale chodze co pół roku do lekarza który sprawdza moją sylwetke( mam kręg ledzwiowy lekko przesunięty). Byłem z wizytą tydzień temu i powiedział że wszystko wporządku i wada sie nawet pomniejszyła. Czyli sztange mam odłożyć i ćwiczyć klatke tylko hantlami?? Co do diety to jem to co mama zrobi jednak staram sie unikać fast foodów jem dużo jajek,mięsa chleb razowy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
cwiczenia dla 15 latka - sporty, w domu pompki (jesli zwykle to za maly wysilek to dodaj obciazenie w postaci plecaka z ceglami etc), drazek - dzieki niemu robic rece i plecy.

jesli lekarz powiedzial, ze wada sie pomniejsza, to oznacza ze gino Ci sie robi mniejsze i pewnie za jakis czas zejdzie calkowicie.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
juz nic

Zmieniony przez - Stania w dniu 2010-04-13 18:07:44

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Precedents rozumiem ale ja ćwiczyłem pompki i podciągałem sie na drążku ponad rok. Potem zakupiłem sobie siłownie i ćwicze już około 7 miesięcy z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
dlatego napisalem, jesli juz sie zdecydowales na ciezkie boje z zelastwem to zastosuj sie do 10 wskazowek zywieniowych, ktore znajdziesz w podwieszonych tematach.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Wielkie dzięki już więcej wiem. A co do klatki jeśli będę ćwiczył Hantlami klatka powinna zacząć wyglądać. Strasznie mnie to denerwuje że ta klatka mi tak uciekła w strone rąk a nie do środka przez co mam płaski środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
Więc trening 12-10-8 Bardziej podbija pod siłę.. Zacznij ćwiczyć masowo 2x10powt. zwiększasz cięzar 2x8powt. na sztandze płasko, i staraj sie wyciskać wąskim chwytem. Rób więcej Hantlami, skos hantle, i rozpiętki skos, i jak masz możliwość to sciąganie linek w opadzie na bramie. I jak koledzy wyżej staraj sie jeść, jak to na prawdziwego kulturyste przystało !! (Nie zapychaj sie zwykłym chlebem z pasztetem <lol2>)

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
OK Dzięki Sogi poszły ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening

Następny temat

Co dalej?!

WHEY premium