SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań przed Zawodami w wyciskaniu .

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1843

Zanim zapytasz o 'suple dla Ciebie', spełnij te trzy warunki:
1.Dieta
2.Trening
3.Regeneracja
4.DIETA.

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1843

Zanim zapytasz o 'suple dla Ciebie', spełnij te trzy warunki:
1.Dieta
2.Trening
3.Regeneracja
4.DIETA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ty na serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przy 90 x 1 nie jest napisane że to rozgrzewka. To jest właśnie ta seria docelowa. Ale trudno się tłumaczy takie rzeczy ignorantowi, który ma nikłe pojęcie o tym jak wygląda prawdziwa rozgrzewka przy podejściu pod konkretnie obrany ciężar.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Ja bym poszedl 50x5, 60x3 70x2 80x1 i 90 zaczynasz chyba ze wolisz mniej (85) ale i tak bym wszedł ta 80 chyba że wolisz przeskok z 70 na 90...o0 przy rekordzie 90kg :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
aktualnie wyciskam 90 i rozgrzewka 80 kg 2-3 powt to dobry pomysł, sam tak robiłem ostatnio, klatka dobrze się rozgrzała ale nie zmęczyła, a co najważniejsze mięśnie przygotowały się do ciężaru. oczywiście wczesniej zrobiłem też parę serii na mniejszym obciażeniu.

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1843
nightingal
Ty na serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przy 90 x 1 nie jest napisane że to rozgrzewka. To jest właśnie ta seria docelowa. Ale trudno się tłumaczy takie rzeczy ignorantowi, który ma nikłe pojęcie o tym jak wygląda prawdziwa rozgrzewka przy podejściu pod konkretnie obrany ciężar.



Ten ignorant jak 90% ogarnietych ludzi na zawodach BP woli rozgrzac sie cieżarem 10-5kg mniejszym niż PIERWSZE podejscie, a nie MAKSYMALNE.
Ale temat sie juz wyczerpal, OP juz zawody mial, a kto chce niech sie rozgrzewa nawet na ciezarze o 5kg wiekszym od swojego maksa ;D


Zmieniony przez - ukazuyr w dniu 2013-05-29 13:25:20

Zanim zapytasz o 'suple dla Ciebie', spełnij te trzy warunki:
1.Dieta
2.Trening
3.Regeneracja
4.DIETA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Najlepiej niech się rozgrzeje na 95kg, ludzie ogarnijcie się, autor to amator nie pro.

1. Bez mostka, bo nie wiesz co to jest i nigdy tak nie ćwiczyłeś.
2. Możesz łyknąć, ważniejsze jest regeneracja kilka dni wstecz przed próbą.
3. Autor raczej nie będzie podchodził 3 razy do ciężaru tylko odrazu założy 90kg. W związku z tym, po kiego męczyć się na 80kg. Dobra rozgrzewka i koniec na max. 70kg. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 348
Witam

Wszystko poszło ok , przed zawodami wypiłem sobie Napój energetyzujący i jedną dawkę S.A.W. z Treca.
Zjadłem Snickersa i Banana i powiem tyle - SUPER FORMA :)

Rozgrzałem się tak :

- sam gryf - 5 razy
- 40kg - 4 razy
- 50 kg - 3 razy
- 60 kg - 3 razy
- 70 kg - 2 razy

i koniec rozgrzewek.

i juz na zawodach podszedłem na 3 próby;

- 1 próba - 80kg - zaliczone
- 2 próba - 90kg - zaliczone
-3 i ostatnia próba - 95kg - poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 348
Może komuś się przyda to co napisałem, pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
graty!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

proszę o ocenę planu na masę

WHEY premium