SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy redukcja na lato?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Witam. Od kilku miesięcy robię FBW przydałoby się jednak na lato zrzucić ten pozostały tłuszcz na brzuchu, którego jest nadal spory (fałdy przy martwym ciągu ). kiedy mniej więcej zamienić fbw na aeroby? początek marca, kwietnia? dzięki za odpowiedź

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
Według mnie możesz kontynuować FBW i po prostu dorzucić aeroby, w zależności jak Ci wygodniej - po treningu, lub w dni nietreningowe.
A kiedy zacząć to już musisz sam wyczuć, zależy ile masz tego tłuszczyku do spalenia

Zmieniony przez - golki135 w dniu 2011-02-16 18:18:59

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Dzeksonik

jw

zawsze mozesz tez rozwazyc zastosowanie jakiejs "specjalnej" calosciowki,np.jak opisana przeze mnie tutaj:

https://www.sfd.pl/Fbw_5x5_Cel_Redukcja_PomoC_:_Iverson_:-t470421.html

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Według mnie możesz kontynuować FBW i po prostu dorzucić aeroby, w zależności jak Ci wygodniej - po treningu, lub w dni nietreningowe.
A kiedy zacząć to już musisz sam wyczuć, zależy ile masz tego tłuszczyku do spalenia


A jaka wtedy dieta - jeść raczej "mniej" czy dużo, tak jak w treningu masowym? Nie wiem czy to będzie w porządku. A co do ilości tłuszczu - nie mam pseuda "gruby", gram normalnie na wf-ie no ale mam glupia budowe - z koszulka nikt by nie powiedzial, ze mam takie sadelko tluszcz gromadzi sie przede wszystkim na ramionach i brzuchu, przedramiona mam chudziutenkie.

chyba faktycznie dobra rada z tym polaczeniem, bo z sama redukcja malo by tam ze mnie zostalo tylko jak z ta dietą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Dzeksonik

ale tu takze nie ma zadnej filozofii.

aby tracic na masie musisz dostarczac mniej kalorii,niz ich potrzebujesz....i/lub dodac dodatkowa forme aktywnosci fizycznej.

poczytaj troche o low-carb .

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
dieta jw.
a co do ilości tłuszczyku to wcale nie miałem na myśli że jesteś gruby

Zmieniony przez - golki135 w dniu 2011-02-16 18:58:56

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
nie jest to trochę tak, że gdybym przyjął plan fbw + aeroby, moja dieta miałaby opierać się na przyjmowaniu mniejszej liczby kalorii niż zapotrzebowanie, ale za to ma w niej być wiele białka i zero gówienek typu węglowodany, słodycze itd.?

nie doprowadziłoby to do utraty mięśni, co więcej, mógłbym je nadal budować jednocześnie tracąc tłuszcz. Dobrze myślę?

Zmieniony przez - Dzeksonik w dniu 2011-02-17 13:12:53

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
teoretycznie jeśli masz dobry trening, dietę i genetykę to jesteś w stanie przybrać parę kilo mięśnia bez znacznego wzrostu fatu a czasami nawet i troszkę go zmniejszyć. Wszystko zależy od twojego zaangażowania i samozaparcia

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
ok, dzieki za odpowiedzi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!! lekki zastoj!! JUTRO TRENING

Następny temat

zmiana planu pomozcie

WHEY premium