SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy najlepsze aeroby jeśli rano jest to niemożliwe? i co po nich zjeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 337
Trening siłowy jest już jasny ale mam jedno pytanie: jesli trenuję 3 razy w tyg. + aeroby po to czy w dni nie treningowe wystarczy zrobić sam HIIT czy HIIT z aerobami? Bo jak policzę to musiałabym ćwiczyć aero 5 razy w tygodniu a to trochę za dużo, mam też inne zainteresowania i walczę o czas dla siebie.... Pytam bo zależy mi jak najszybciej pozbyc się brzuchowego balastu przed sezonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Niestety rowniez po HIT aeroby , bedziesz miala dzieki temu wymierne korzysci.
Mam kolege ktory teraz przygotowuje sie do zawodow i robi aero 14*tyg a do tego trening silowy, jezeli to Cie pocieszy.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mam kolege ktory teraz przygotowuje sie do zawodow i robi aero 14*tyg a do tego trening silowy, jezeli to Cie pocieszy

No Jacek nie ma co potrafisz pocieszyc

tak z ciekawosci przy takiej ilosci aerobow w jaki porach je robi

rano i po treningu?

i ile razy wychodzi trening silowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 337
Jeśli chodzi o trening ile ćwiczeń powinnam robić na poszczególne części ciała? Po 2, 3? I jeszcze jedno - ćwiczę już prawie 3 miesiące i po treningu nie czuję bólu w mięśniach na drugi dzień. Czy powinnam go czuć po każdym treningu? I jak to jest z wagą? Obwód poszczególnych części ciała maleje ale waga stoi 2 miesiące. Czy wogóle kiedyś poleci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
BPL, trening silowy 5*tyg, aero rano i po treningu lub rano i przed snem-w dzien bez treningu silowego.
Amorettka, jezeli cwiczysz treningiem obwodowym to 3-4 serie wystarcza.
Na kazdy miesien jedno cw, za wyjatkiem brzucha i ud, po dwa.
Dalej, jezeli cw treningiem obwodowym to raczej szybko miesnie beda sie regenerowac i nie dojdzie do tak mocnych przeciazen danego miesnia abys notowala jakies mocne zakwasy.
Poza tym piszesz ze cw 3miesiace, a w ciagu tego czasu byl zmieniany trening. Miesnie sie adoptuja do danego cw i pozniej przestaja reagowac na ten sam bodziec.
Najwazniejsze jest to ze obwody maleja, bo chyba na tym CI zalerzy najbardziej.
Nie licza sie cyferki na wadze, gdyz tego i tak nikt nie widzi na ulicy lub plazy.
Liczy sie tylko twoj wyglad. Taki stan rzeczy wynikac moze z tego ze nabralas przy treningu troche miesni a te z koleji sa trzy razy ciezsze od tkanki tluszczowej. Czyli mozesz lepiej wygladac i wazyc tyle samo albo wiecej.
Czesc.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2859
Mam pytanie planuje redukcje, lecz problem jest w tym ze pracuje tylko na noccne zmiany. KIedy i o jakiej porze ustalic aeroby? Dodam ze pracuje od 23 do 6 , spie od 7 do 14.

Prosze o odpowiedz

Życie jest ciągłą walką,a pokój jest tylko owocem zwycięstwa. <lol>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
proponuje po przebudzeniu
albo po treningu z 15-20 minut

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2859
Jakies inne sugestie znawców?

Życie jest ciągłą walką,a pokój jest tylko owocem zwycięstwa. <lol>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
masz jakies spalacze, antykataboliki ??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2859
Dopiero zakupie zestawik TSE HMB i BCCA.

Życie jest ciągłą walką,a pokój jest tylko owocem zwycięstwa. <lol>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajalność białka

Następny temat

Co jesc przed snem:D

WHEY premium