SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy i ile aerobow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
kiedy robic aeroby (trening na mase) w dni treningowe po silowni czy w dni nietrningowe naczczo i ile razy w tygodniu oraz ile czasu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
na mase powinno starczyc 2x w tygodniu po treningu z 30 minutek

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Z samego rana, po siłowni - nie ma różnicy bo w obydwóch przypadkach masz uszczuplone zapasy glikogenu, więc rób jak uważasz, choć ja bym był za bieganiem na czczo, bo po silowni będziesz zmęczyony, ale rób jak wolisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
a jezeli po silowni to jak to zrobic? zaraz po treningu silowym wziac np. miod i dopiero aeroby i zaraz po nich pełnowartosciowy posilek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Nie, odrazu po siłowni biegać, dopiero po bieganiu coś zjeść, bo chodzi o to że po siłowni masz uszczuplone zapasy glikogenu i przy aerobach bezpośrednio po siłowni, spalasz odrazu (nie zawsze odrazu) tłuszcz, a jak po treningu zjesz np. troche miodu i uzupełnisz glikogen i dopiero pójdziesz biegać, to jakieś 30-40 min. biegania poświęcisz na spalenie tego glikogenu, a póxniej zaczniessz spalać glikogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tak jak łukasz, nie uzupełniaj glikogenu tylko po siłce odrazu sio biegac albo z ranca ale to to samo prawie ...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a ja mam pytanie.....czy przy treningu na mase i diecie na mase biegając po siłowni tłuszcz coś spada ???? jakie jest wasze zdanie....bo różne słyszałem opinie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
mmmmm123. Jeśli jesteś w okresie budowania masy mięśniowej to przy odpowiedniej diecie buduj masę. Jak już uzyskasz odpowiednią masę to z kolei przy odpowiedniej diecie redukcyjnej zacznij treningi na rzeźbę.
Nie staraj się robić wszystkiego na raz. Wszystko o swoim czasie a wtedy będą efekty. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmmm bo u mnie sytuacja wygląda w taki sposób....mi nie zalezy na dużej masie....dużo biegam...ogólnie jestem szczupły i chciałbym taki pozostać...a mięśnie lekko zarysowac...sylwetka piłkarska mnie satysfakcjonuje najbardziej....mógłbyś napisać do mnie na gg 3909436 ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
pewnie że spada.
tylko nie można przesadzać z tym bieganiem podczas masówki, bo poleci nie tylko tłuszcz.
ale tak z 2 razy w tyg. po 30 min. powinno być ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5015
czyli dopiero po aerobach wziac miod a po ok. 30min pelnowartosciowy posilek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana

Następny temat

Trening na mase? Prosze o ocene.

WHEY premium