SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw Hyperion II - najmocniejszy zestaw z serii Kelton Home.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
gamon: Jeśli dobrze Cie rozumiem chodzi o szersze podstawy ławki ? Jeśli tak to teraz te stopki robimy 10 cm większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gamon: Jeśli dobrze Cie rozumiem chodzi o szersze podstawy ławki ? Jeśli tak to teraz te stopki robimy 10 cm większe.

Dokładniej chodzi o to, że podstawy stojaków wystają tylko w jedną stronę, i stojaki mogą się przechylić do przodu i tym samym przewrócić. Mogę zaznaczyć na zdjęciu o co mi dokładniej chodzi bo tak to się ciężko dogadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
gamon: Dokładnie o to chodzi :) Teraz stopki robimy większe i więcej jest ich z drugiej strony. Fotkę podeślij zobaczę czy nie zamontowałeś stojaków na odwrót :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
Niedawno stanąłem przed wyborem ławki...mój wybór ograniczyłem do Hyperiona II i Heavy Spartana II. W Heavy Spartanie II obawiałem się, że za możliwością regulacji idzie spadek stabilności i duże luzy przy maksymalnych ustawieniach. Mój wybór padł na ławkę Hyperion II. Co do tej ławki mam mieszane uczucia. Do zalet trzeba zaliczyć fakt,ze jest to polski produkt i kupując jej nie dajemy zarobić Chińczykom na kolejna miskę ryżu...;) Wady jakie zauważyłem:
1.W moim wypadku element poprzeczny nie pasował szczególnie do stojaków, przez co bylem zmuszony trochę go zgiąć, co nie należy do najłatwiejszych rzeczy, biorąc po uwagę profil z jakiego jest wykonany. Czemu nie złożyłem reklamacji? Złożyłem ją, ale firma odpowiedziała dopiero po tygodniu, kiedy już dawno sam to naprawiłem. Nie zaprzeczę podejście dobre...dajmy czas klientowi,a może się wkurzy i sam naprawi:D
2.Ławka jest trochę krótka jak dla mnie(wzrost 194cm), ale da się na niej poćwiczyć. Sugerowałbym firmie wprowadzenie wersji np. Hyperion II L, która byłaby dłuższa tak o 10cm i droższa tak o 10zł;)
3.Rzecz, która najbardziej przeszkadza podczas odkładania sztangi po wyciskaniu, to brak pokręteł w stojakach, które ograniczałyby chwianie się elementów wysuwanych stojaków.
4.Podstawki stojaków powinny być dłuższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
troche za szeroki rozstaw stojaków pod sztange jak na mnie wole węższe....

pzdr

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5582


Panowie poszukuję ławki składanej (brak miejsca w pokoju) ale z tego co wiem to Kelton takich nie ma wiec mam pytanie.Czy da się rozłączyć (oddzielić) jakoś w szybki sposób ławkę od stojaków chodzi mi o tą cześć co zaznaczyłem na zdjęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
lordblack: Wszystko o czym pisałeś, długość ławki +10 cm, pokrętła przy stojakach , podstawki stojaków dłuższe jest w wersji Heavy :) Jak po czasie ćwiczy się na sprzęcie ? Jeśli byś miał nadal problem możemy wymienić za dopłatą na heavy (szczegóły na maila).
ireksl: Podeślij na maila projekt ławki jaką chcesz to może uda się żebyśmy zrobili :) To co zaznaczyłeś jest odkręcane od stojaków.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kelton zestaw Spartan II - super wytrzymały zestaw do wyciskania MEGA ciężarów.

Następny temat

Kelton zestaw Tryton III - idealny zestaw na początek zmagań ze sztangą.

WHEY premium