SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw Hyperion II - najmocniejszy zestaw z serii Kelton Home.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Cieszę się że kolejna osobą potwierdza jakość sprzętu który oferujemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
2 tygodnie temu kupiłem sobie Hyperion'a II, w tym czasie zdarzyłem nieraz na niej poćwiczyć i przyznaję że to kawał dobrego sprzętu. zamierzam kupić więcej przyrządów do ćwiczeń tej firmy! w sumie to polecam ja wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
otak1: Cieszę się że podzieliłeś się opinią :) Polecamy się na przyszłość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Ja mam tą ławeczkę, jest naprawdę mocna, pełna regulacja wszystko git poza standardowym modlitewnikiem który wbija się w klatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Czekamy na więcej opinii :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kelton za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Próbowaliśmy się kontaktować z thefirm99 mailownie. Nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Mając uzasadnione podejrzenia że jest to kolejna próba psucia opinii o naszych produktach na sfd przez nieuczciwą "konkurencję" pozwoliliśmy sobie usunąć wpis. Jednocześnie chcę zaznaczyć że dokładamy wszelkich możliwych starań aby każda reklamacja przebiegała sprawnie i szybko, jak również nie robimy problemu ze zwrotem towaru do 10 dni w przypadku gdy klient się rozmyśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
ja kupielem kiedys badziewiasta lawke "4power" za pare stow , nie polecam tych gowien z leclerca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
liveat: Dlatego też twierdzę że w tym przedziale cenowym proponujemy klientowi możliwie najlepszy sprzęt. Nie kupisz u nas "marketówki" ani "podróbek" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, posiadam ten model keltona od roku(no moze o 1 starszy, bo nie ma tej kwadratowej rury na dole pomiedzy stojakami) reszta wszystko tak samo. Jeżeli chodzi o ten przedział cenowy to ławka spełnia większość moich oczekiwań, ale nie jest pozbawiona wad.
Jeżeli chodzi o plusy to mozliwosc wykonywania cwiczen na wiele partii miesniowych przykladowo mozna zrobic na niej i klatke plasko, w skosie i po przesunięciu siedziska mamy lawke pod barki, pozatym ćwiczenia do ktorych przydają się same stojaki np wyciskanie sztangi na bicepsy, czy szrugsy sztangą(niestety przysiady odpadaja). Największą wadą, jak dla mnie jest to, że stojaki są niestabilne, bo jak widać rura stojaka na dole ma stabilizator który wychodzi tylko w jedna strone(do tyłu), wystarczy lekko przechylić ciężar na sztandze do przodu to tragedia, wszystko leci lawka sie sklada, nie rozumiem dlaczego stabilizacja nie jest zrobiona tak zeby wystawalo to w obydwie strony(nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi), ja poporostu dalem znajomemu do przyspawania 2 rury od przodu i wszystko jest ok.

Zmieniony przez - gamon w dniu 2008-10-27 09:58:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kelton zestaw Spartan II - super wytrzymały zestaw do wyciskania MEGA ciężarów.

Następny temat

Kelton zestaw Tryton III - idealny zestaw na początek zmagań ze sztangą.

WHEY premium