SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
czesc,
tak sie zastanawiam, pijecie kawe przed treningiem? ostatnio sprobowalem i calkowicie lepiej sie czulem. Ogolnie timing o wiele lepszy. Tolerujecie to? wczesniej prawie co tego nie pilem. Zadnych skutkow "nieciekawych" nie bedzie podczas treningu?:)
takie pytanie moze niedorzeczne, ale wole sie spytac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
ważne jest aby uzupełniać płyny, kawa ma właściwości odwadniające. Najlepiej wypic godzine przed treningiem, maksymalne stęzenie kofeiny we krwi przypada wtedy na okres treningu.

Mi kawa pomaga czasem jak mam kryzys i mi się wybitnie nie chce isc na trening, staram się ograniczać bo można się uzalenić od kawy, wiem z autopsji bo juz jestem po jednym detoksie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
No, jak nie zadbasz o magnez to będą. Plus, jeśli masz tendencje do podwyższania ciśnienia to też.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Lepiej pić Yerba Mate, tylko tez nie należy przesadzać gdyż zawiera jakąś tam pochodną kofeiny, na mnie działa pobudzająco i lekko euforycznie, do tego zawiera mnóstwo soli mineralnych i w porównaniu do kawy obniża ciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
ja ostatnio piłem kawę przed treningami i rzeczywiście pomaga, ale na dłuższą metę to raczej bez sensu bo organizm Ci się przyzwyczai, lepiej wg mnie pić kawę tylko podczas przygotowań pod jakieś zawody, jak próbujesz schudnąć itp. Wtedy czerpie się w pełni korzyści z kofeiny, a uzależnienie, czy zobojętnienie się na działanie jeszcze nie wystąpią.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Ja piję kawę nałogowo

Ale ostatnio odstawiłem bo biorę spalacz + kawa i na treningu można było basen robić, ale kawka fajnie pobudza i nie jest się zamulonym.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4810
Podobno kawa 1-0,5 h przed treningiem/walką zwiększa Twoją szybkość o ok. 6 % :D Po sobie mogę powiedzieć, że wydaje się że trochę w tym prawdy jest. Zresztą inni też o tym wspominali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Bo bardziej pobudzony jesteś i nie jesteś "zmulony"

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
eee jak już wspomagacie się kawą i innymi środkami zawierającymi kofeine to obowiązkowo trzeba uzupełnić magnez.
Jeśli uzupełniacie magnez warto dodać wapń , gdyż brak jednego pierwiastka osłabia działanie drugiego.

Kofeina jest w porządku,ale przed treningami bardziej intensywnymi...
Polecam:
https://sklep.sfd.pl/Kaizen_Caffeine-opis1706.html

Warto dorzucić kapsułke tauryny i efekt murowany
A co do jakiś złych właściwosci kofeiny lub , ze organizm sie przyzwyczai to nie ma co pierdzielić ... to nie amfetamina:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turniej Boksu Tajskiego- Zagnańsk (Kielce)

Następny temat

Charytatywny turniej piłki nożnej "Pomóżmy Markowi" ! 26 czerwca w Krakowie!

WHEY premium