SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katabolizm miesni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Charon z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 384
Co jesc na po trningu i na noc aby zapobiec katabolizmowi ?

czy odzywki jak HMB hamuja ten proces ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jeżeli masz dobrą dietę i nie jesteś na jakiejś drastycznej redukcji, nie potrzebujesz żadnych antykatabolików. Katabolizm to również bardzo ważny proces zachodzący w naszym organiźmie i nie należy się go bać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Zakładam ze jestes na masie...

Zaraz po treningu weglowodany proste (carbo, miód, wafle ryżowe) 0/5 g na kilogram masy ciała.

Na noc - do białkowego posiłku dodawaj zdrowe tłuszcze 5-10g

wprawdzie to taki antykataboliczny posiłek ten przed snem, ale nie chroni przez całą noc, wiec dobrze jest wciągnac troszke ww prostych rano na sniadanie

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..na noc jesli jedziesz na mase najlepiej wziąc twarog+oliwa i to powinno wystarczyc
pozatym bezposrednio po treningu j/w wegle
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
na masie nie ma praktycznie czasu kiedy bylby katabolizm (mowie o przypadkach gdy nie odpuszczasz posilkow i jesz regularnie). po treningu ww razem z bialkiem obojetne czy z proszku (carbo i odzywka bialkowa) czy z jedzenia (kasza/ryz i jakies mieso np)

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
mowi sie tyle o katabolizmie.... ja tez robie wszystko zeby go unikac. Na czym od wlasciwie polega ?

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 384
tak zgadliscie jade na mase

po treningu mam gainer z VITALMAXU(31 g na weglowodanów na jedna porcje)
czy to moze zastapic weglowodany proste ? Czy przy gainerze opłaca sie brac carbo ?

druga sprawa na noc mam 3 fajne posiłki do wyboru zalezy na co mam smaka, posiłki te są cos w stylu tunczyk z oliwa z oliwek.

zaraz po treningu tez 3 posiłki do wyboru typu piers z kurczaka z ryzem

rano wiadomo


pytanie czy te weglowodany proste to moze byc gainer czy mam cos jeczze opracowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
w sklad gainera i tak wchodza ww proste wiec carbo wtedy nie ma sensu. ile dokladnie gtego gainera bierzesz po treningu ? odrazu po treningu moze byc gainer i po godzine np ryz z kurakiem a na noc tunczyk z oliwa

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
widze ze na moje pytanie nikt nie odpowie :)

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie, kiepska genetyka, wszystko na nie... i wyniki po 6 miesiacach ćwiczeń

Następny temat

problem z nadgarstkami ( stawy? mięśnie? sam niewiem )

WHEY premium