SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karolina Kozela - odpowiada na wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6400
Witam
Mam pytanie odnosnie artykulu opisanego w 6 numerze Perfect Body, Manipulowanie weglowodanami. Czy w dni High Carbs ww zwiekszaja się na rzecz tluszczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
hej!
Spróuj przeczytać jeszcze raz i uważnie.
High = węgle na wysokim poziomie, niema czego ujmować.
Jest pytasz o low, to nie - tluszcze zawsze pozostaja na stalym poziomie, proponuje 30% CPM, Na rzecz białka-tak. Wszystko jest wyjaśnione. serio

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
AAAA sorrry dopiero teraz widzę błąd, przepraszam, ale myślami byłam już przy nowym artykule. Białko jest na stałym-wysokim poziomie. zwiększasz lub zmniejszasz węgle na lekkiej manipulacji tłuszczami

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6400
O to wlasnie tez mi chodzilo, bo cos mi nie grało. Czyli przy nizszej podazy weglowodanów zwiększam spozycie tłuszczy.O Ile mniej wiecej procent zwiększyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
hej!

Na początku oblicz swoje CPM, potem ustal czy ma to być redukcja czy pakowanie. W odpowiedzi na to zredukuj lub dodaj ok 20% wartości kalorycznej.

Następnie przyjmij białko - ok 3g/kg masy ciałą, dopasuj węgle dla dni high, moderate i low carb. Zawsze resztę- stanowią tłuszcze, czyli wychodzą same. Resztę - czyli uzupełnienie do CPM. pamiętaj o ich wartości 9kcal a nie 4 :--)

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ty juz wiesz co chce powiedziec

pozdrowka rowerom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304


hej!

Jeśli ktoś chciałby mieć w posiadaniu moje team'owe ciuszki to zapraszam!
Oto prezentacja )
http://www.karolinakozela.pl/?do=pokazArtykul&nid=90&expand=1 

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Karollla fajna koszulka wrócę w sezon kolarski to bym się w takiej polansował nieco spodzeiń by sie jeszcze nadał

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złoty Laur Konsumenta 2010 dla Gold Omega 3 ! ! !

Następny temat

stare punkty

WHEY premium