SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate na za*****anie albo coś CHIŃSKIEGO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Zamiast odpowiadać na takie bajkowe wywody czasem warto kliknąć i dowiedzieć się czegoś o posiadaczu konta l. wysłanych 1 l. przeczytanych 1, dodatkowo post pełen bluzgów i prostactwa, wyjasnieni chyba nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Może coś takiego?
https://www.sfd.pl/Nadszedł_czas_napie***__ogłoszenie_:_-t464083.html





Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-06-07 22:10:52

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
_lechu_ to mój jedyny post, bo zarejestrowałem sie własnie po to, żeby zadac to pytanie. Samo sfd czytam od kilku miechów ale głónie inne działy. Tyle ze wczesniej nie mialem potrzeby sie rejestrowac.
Nie wiem skąd ci sie przyśniło to buractwo. Zważaj czasami troszke na słowa, bo ktos ci moze kiedyś niechcący wyciągnąć głowę sprytnym wychwytem przez odbyt

Dzieki WIELKIE za podpowiedzi. Faktycznie ciekawe sie wydaje i Muay Thai i kyokushin. Ale ten film nikodem783 to zauwaz troche LIPA jest. Koleś okopuje zioma, który praktycznie sie nie rusza. Garbi sie, sapie i w koncu sie przewraca. Wiecej i agresywniej by nacierał, ruszałby sie bardziej na boki, to wygladało by to inaczej. No i te łapy. Trzymaja je tak nisko, że szybki sierp na ry**ja załatwił by sprawe. Wogole za malo agresywni sa, za malo seriami biją, za malo sie ruszają na nogach. To juz moje podstawy boksu uczą ze robi sie inaczej.

A co do tego ze mnie ustawią na trenigach. SPOKO. Nie jestem pała która będzie fikac do prowadzącego (chyba ze pierwszy przyfika do mnie). Potrafie i ostro pracowac i regularnie ćwiczyć. Treningow nawet zaje**biscie ostrych sie nie boje. Nie raz sie na**pier*dalałem z większymi czy szybszymi, nie raz było cieżko i pot sie lał strumieniami. Dam radę.

dzikeki wszystkim i pozdro!
Andrzej

Zmieniony przez - usss w dniu 2010-06-08 08:54:38

Twardym być to dobrym być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
W kyokushin nie uderza się na twarz z tąd garda ale walczy się bez ochraniaczy więc obicie jest zayebiste. Co do tych Twoich podstaw boksu to pozostawię to bez komentarza.
Na muay thai masz walkę w zwarciu, uderzenia bokserskie oraz ciosy łokciami. Kopnięcia - także kolanami.

Nie jestem pała która będzie fikac do prowadzącego (chyba ze pierwszy przyfika do mnie).
Już to widzę

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Nie wiem skąd ci sie przyśniło to buractwo. Zważaj czasami troszke na słowa, bo ktos ci moze kiedyś niechcący wyciągnąć głowę sprytnym wychwytem przez odbyt

Typowo buracka wypowiedź

A co do reszty idź na MT lub KK, osobiście zaproponowałbym jeszcze zapasy lub MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Wiesz oni mieli na 3 kyu 12 walk pod rzad ze swiezymi przeciwnikami, jak widzisz to nie sa rowiesnicy tylko czarne paski. Tam chodzi o to zebys przetrwal i walczyl bedac juz niezdolnym do walki pod koncem. To chyba byla ich 8 czy 9 walka wiec wiesz, jak sie jest swiezym to inna gatka a na MT tez sie robi kondycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
"Nie jestem pała która będzie fikac do prowadzącego (chyba ze pierwszy przyfika do mnie "

O matko, ale mnie to rowaliło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Bierz dalej to do tej pory ale o połowę mniej :) podobno nadmiar cukru wywołuje agresję ... ja przerzuciłem się na czekolady gorzkie... a teraz troche poważniej ... nie od dziś wiadomo, że siłownia jest OK, ale w zbyt dużej dawce powoduje ogólne spowolnienie ciosów. Ponadto nie poparta strechingiem skutkuje komplentym brakiem rozciągnięcia czy nawet regresem co również spowalnia a może nawet lekko obezwłasnowalnia od budowanej masy i siły. Myśle, że jak sprawdzisz Mua Thai lub jakieś tzw kontaktowy karate to nie powinieneś bys zawiedziony, a może nawet z siłowni zrezygnujesz.

Niezbyt dawno przychodził do nas na sekcję gość z pobliskiej siłowni, ot tak poćwiczyć, w zasadzie po dwóch tygodniach przyszedł i powiedział, że jednak to nie dla niego bo i kondycha nie ta i pompki robimy zbt szybko i brzuszki za którymi nie da się nadążyć ... a randori zbierał naprawdę dużo ... Pudzian też duży i silny a Silva pokazał że w SW to nie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
E tam, zwykły dzieciak jakich wiele. Oby poszedł na ten trening to może go utemperuje i wyrośnie na ludzi

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 3 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10081
Stary mistrz Fu nauczyłby cię pokory, z nastawieniem na niszczenie i tłamszenie innych wybierz się do psychologa bo psychopatów w naszych dziejach jest pełen wykwit.
Nie dziwie się że 2 razy "węrzszy" od ciebie ziomuś kopną cie w głowę szybciej niż twoja graba doleciała mu do pyska, po to powstały sztuki walki aby bronić się przed większymi często z poczuciem wyższości.
Najsampierw polecam przeczytanie "Nad Niemnem" albo "Pana Tadeusza" co byś ogarną część polskiego bogatego słownictwa, potem kurs panowania nad emocjami(ja miałem z instruktorem Krav Magi) i może wtedy jakieś sztuki walki albo szachy bo w walce nie chodzi o ty żeby się cepować tylko prowadzić umiejętną wymianę ciosów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MT + Siłka + Bieganie

Następny temat

Mała rada :)

WHEY premium