SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate na za*****anie albo coś CHIŃSKIEGO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
witam WAS uprzejmie

Przepraszam za mocny temat, ale jestem zdesperowany. Ćwicze na siłce 3 lata. Mam mocny charakter i dobre, tak zwane *****nięcie. A ostatnio nastukał mi ziomuś, dwa razy węrzszy ode mnie. Kopną mnie w głowę szybciej niz moja graba doleciała mu do pyska. Lekko mnie zamroczyło i chudziak mnie poobijał.

Chce jednak czegoś więcej. Sztuki walki, ale konkretnej. Albo jakieś karate, konretne, twarde, na totalne za*****anie, stłamszenie przeciwnika. Albo coś chińskiego, ale też na szybkie spunktowanie. Żadnych tańców nie chce ani wygibasów. Doskok, seria na czułe punkty, zmiażdenie tak zwanego ryja, odskok. Kopiem mocno, ale do wysokości pasa. Troszke na worku boks robiłem.

Polecicie jakiś twardy autentyczny styl? Pytam o Karate i Chinskie, bo wiem że Azjaci sie w tańcu nie pierd**olą. Jak polecicie STYL, to szkole sam znajde.


pozdro dla Wszystkich
Andrzej

Twardym być to dobrym być

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
tajski albo kiokushinke polecam. z uderzanych chyba najkonkretniejsze

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie napisane

Muay Thai znane tez jako boks tajski polecam na twoje 'priorytety'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dorośnij bo Cię szybko na treningach ustawią -.-
1

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Zacznij przygode z Kyokushin ale zmien postawe bo spotkasz tam takich ktorzy moga Cie strawic w kilka sekund. Powodzenia na wlasnej drodze Kyokushin ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Muay thai zdecydowanie, a jak nie ma dobrego klubu w poblizu to kyokushin albo kick boxing.
I faktycznie mocne treningi Ci się bardzo przydadzą, również na nerwy, bo i tam nieraz oberwiesz pewnie od 'weższego'

Zmieniony przez - searme w dniu 2010-06-07 18:44:09

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Z tego co napisałeś to karate kyokushin, albo z mniej chińskich boks tajski... tam będziesz miał to co chcesz i sobie sprawdzisz czy rzeczywiście masz silny charakter

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Dzis mi kumpel taki smichowy film z YT podeslal:





Wstawiam go bo takie filmy oddaja atmosfere treningow, egzaminow i ducha karate :)

Mam nadzieje ze wstapisz w szeregi KK :)

OSU !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
pamiętaj tylko, żeby tanio skóry nie sprzedać

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Kyokushin, Muay Thai, MMA.
Poza tym nie nastawiaj się że po pierwszych treningach będziesz niszczył i zapjerdalał. Jak dla mnie, jeśli masz być po takich treningach bez mózgiem chodzącym po ulicy i szukającym wpjerdolu to bym Cię w ogóle nie dopuścił do treningów.
1

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Kyokushin taj. Oby sekcja miała osiągi sportowe w walkach

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MT + Siłka + Bieganie

Następny temat

Mała rada :)

WHEY premium