SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kankes - walka z bulimią

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co jesz te świństwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Coś mi się wydaje, że ty wcale nie chcesz przytyć ... Dlaczego masz takie napady? BO boisz się przyrostu masy ... . Robiąc 2 sprzeczne rzeczy do nieczego nigdy nie dojdziesz. Nie możesz przymasować normalnie rok i o nic się nie martwić? Potem zobaczysz co dalej ;p.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, jak wyżej.
Dopóki nie zrozumie, że musi nabrać masy żeby cokolwiek z tego wyszło, nie pomożemy mu za bardzo

Bo on będzie do śmierci kręcił aeroby, pływał na basenie, myśląc, że zobaczy sześciopak na brzuchu.
A przecież w najbliższym czasie nie zobaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1248
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1947
Dzięki koniu151 za szczerość. Sog poszedł.
Uświadomiłeś mi jedną rzecz - nie warto walczyć.
Jestem zalany i muszę się wyredukować. Ujemny bilans w moim przypadku powoduje ataki głodu, więc nie wyjde z tego.

Dziennik uważam za zamknięty.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za dotychczasową pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozśmieszajcie mnie.
Rób co chcesz

Szczerze mówiąc spodziewałem się na tym forum wyższego poziomu po moderatorach.
chyba się przeliczyłem.

Ja się starałem długo, teraz sam mam dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
rossi_ wyższego poziomu czego? lizania dupy? modem zostaje się tu za poziom wiedzy, nie włażenie w dupę.
Tam gdzie Ty widzisz skórę, ja widzę sadło i to tragiczne jak na taką wagę i wzrost, samą skórę mają kulturyści, chyba że jakoś inaczej wytłumaczysz mi, że skóra kulturystów jest jak papier, a jego gruba jak pierzyna puchowa? ;-o

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
To może zamiast gadać jaki to on "GRUBY" to powiesz mu co ma z tym fantem zrobić ?
Powiedz mu co powinien zmienić w swojej diecie/ treningu a nie wchodzisz i tylko napiszesz : jesteś grubasem ...

Ja za krótko zajmuje się zdrowym żywieniem, aby zaproponować Ci coś w Twoim przypadku...
Na pewno nie można Cię stawiać na jedną półkę razem z grubasami co ważą 100kg.
Podejrzewam, że jeśli masz bulimię to pewnie kiedyś byłeś gruby ? To czy nie może być nadmierna fałda skóry która nie zdążyła się naciągnąć po rygorystycznej diecie ? (jaką spuszcza na czlowieka ta straszna choroba..)

Moim zdaniem dziennie aeroby i dieta na zerowy bilans... nei wiem jak inni się do tego ustosunkują...
Ale kur współczuje Ci :/ Mam koleżanke też chorą na to... Jest strasznie chuda (ale nie widziałem jej brzucha) i też ciągle gada że musi schudnąć - mimo, iż wygląda jak szkielet. Możliwe, że również w jej przypadku problem leży w otłuszczonym brzuchu, którego nikt nie widzi... Nie wiem jak ona zareagowałaby na takie zdanie jakie koniu powiedział - myślę, że nie byłoby jej już z nami gdyby coś takiego usłyszała (miała myśli samobójcze).
No ale ona już była 4 razy w szpitalu z powodu tego więc myślę że Ty jeszcze masz szanse z tego wyjść.

Zmieniony przez - honeey1985 w dniu 2010-04-04 16:20:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5x5 prośba o pomoc

Następny temat

HIIT AEROBY TABATA

WHEY premium