SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kajaki i plan treningowy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10749
gainer nie wiem, popytaj albo poszukaj w odpowiednim odżywek.

carbo moze byc olimpu, kreatyna - kup sobie taka najtansza - monohydrat - obojetnie jaka firma, moze byc olimp, moze byc inna.

Rada: Patrz sie prosto w oczy kiedy z kimś gadasz
Nie ważne to czy pytasz czy odpowiadasz...
Prosto idź przez życie po co sie skradasz?
Chyba swój rozum posiadasz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
fajny temat, jesli moge cos doradzic w suplementacji treningu wytrzymalosciowego to izotonik. Moj ulubiony to izosport olimpu, te suplementy sa niedoceniane ale moim zadaniem to jedne z nielicznych ktore naprawde dzialaja. Poprawiaja wytrzymalosc i przyspieszaja regenracje co przy twoich obciazeniach napewno bedzie wazne. no i ceny sa rozsadne.

PS.: 100km w 3dni, brzmi ladnie... sam bym chetnie sprobowal... szkoda ze mam juz inne plany. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
wytrzymalosc tu sie liczy, ale tez zalezaloby mi na masie. Moze to nie pora na mase ale w innym terminie niz w wakacje, kiedy mam wolne i moge sobie pozwolic na mocniejszy trening, bo w zimie bede miec duzo pracy i malo czasu na silke i podtrzymania formy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
trenujac codziennie (czesto nawet dwa razy dziennie) masy kulturystycznej nie zbudujesz. policz sobie ile kalorii palisz w takich treningach i jak do tego dodasz nadwyzke jakiej bys potrzebowal do budowy masy to wyjdzie ci ze caly dzien jedzenie...
pozatym to jest trening na wytrzymalosc i trenujesz czerwone wlokna miesniowe ktore nie buduja masy...
streszcze sie: albo masa albo wytrzymalosc (albo beztlen albo tlen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10749
dokladnie albo to albo to. porownaj jak wyglada mistrz olimpijski na 100 albo 200m z tym co biega maratony:)

przygotuj sie jak nalezy wytrzymalosciowo, to na pewno w przyslosci zaowocuje w treningu na mase...

Rada: Patrz sie prosto w oczy kiedy z kimś gadasz
Nie ważne to czy pytasz czy odpowiadasz...
Prosto idź przez życie po co sie skradasz?
Chyba swój rozum posiadasz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
no prosze jaki ten swiat mały michał dawno przestales trenowac?? wogole czemu ?? przeciez byles the best Darek z tej strony jakbys sie chcial odezwac to moje gg: 1907270
pozdro

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Jesliby nie bylo duzo do napisania to moglibyscie okreslic jak sie mam dostosowac do zrobienia masy i osobno do wytrzymalosci, zebym mogl ostatecznie wybrac? Bylbym wdzieczny. Zastanawiam sie dlatego bo gdy mina wakacje i trzeba bedzie dalej pracowac (pieniazki) to najprawdopodobniej nie bede mogl tak utrzymac wytrzymalosci, a mase jakos bym podtrzymal lub zwiekszyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
co do masy proponuje przejrzec forum a w szczegóelnosci dzial trening znajdziesz wiele topicow jak robic mase.

"Jest masa, jest klasa, nie ma kasy nie ma klasy" jak to mowią
Znajdziesz tam diety trening suplementacje wszystko.
Co do wytrzymalosci juz ci tu Michal napisal co i jak. Nie wiem czy wiesz ale to najwyzszej klasy fachowiec (mistrzostwa Europy....dobrze pamietam??)
troche reklamy a co ehehe

najważniejsza jest determinacja!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAGA

Następny temat

Hamulce

WHEY premium