SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 33: Materla vs Khalidov

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
w jakim sensie łatwiejszej? sorry ale nie ogarniam na tę chwilę :P ja liczyłem że zawita w UFC i coś tam podziała, niestety pieniądze wzięły góre a kto wie jak toczyłoby się to wszysktko :<
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
UFC nie da mu takich pieniędzy, Mamed w UFC nie zawita, ale chciałbym się mylić, bo byłby testowany antydopingowo przed walkami i walczyłby na tych samych zasadach jak grind słusznie mówił dopasowali wagowo limity pod Mameda. Jednak po walce z Materlą co dalej dla Mameda!? Zdobył pas KSW, zarobił i tak w ch** pieniędzy, mógłby iść do UFC, ale pewnie też kontrakt go trzyma na dłużej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
zgadza się, takich pieniędzy mu nie da i podobno m.in z tego powodu początkowe negocjajce odrzucił. IMO pieniądze to nie wszystko, ale kto co woli. No i szkoda że w PL kontroli nie ma. Może fight arena wyglądałaby inaczej a raczej na pewno :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Rizin pewnie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven_99
Przypomniały mi się podjazdy na czacie podczas treningu otwartego: "Beda jaja jak Mamed sie wysadzi"


AHAHAH! już to chyba bardziej prawdopodobne niż to że Materla wygra takie moje zdanie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Cicho, rok temu (i w ostatnim czasie) niektorzy skreślali Holm twierdząc, że nie ma NIC na Ronde. Zeby nie bylo też tak tym razem i w avatarze będziesz miał Medżika kopiącego kicka na głowe Czecza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
Według jaca zawodnik który ma najwięcej nagród za walki roku wygrywa zawsze przez tarlo i lnp

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Ty idź tam placki lepić bo na tym się znasz

a co mnie jakieś tam najwięcej /TRZY NAGRODY/ za walki roku xD dostał bo go wypromowały kawule

dla tak i tak robi tarło i lnp, przyznam jednak, że z Drwalem fajnie zawalczył.
walki z Grovem, Silva x2 pokazały dobitnie, że jego styl to "rozpjerdol mi ryj, ja tak Cię zależę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Myślę, że tym razem Materla nie będzie uskuteczniał lnp. On zdaje sobie sprawę o co jest stawka i bardzo prawdopodobne, że walka przeniesie się do parteru, ale pamiętajmy, że Mamed też potrafi robić sztuczki na glebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
Lepiej lepic placki, niż być plackiem



A tak na serio, 16 ważenie. Michał Wagę już ma
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 191 - Johnson vs. Dodson 2 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

UFC Fight Night 75 Barnett vs Nelson - wyniki

WHEY premium