SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 27 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao Submission (Armbar)
Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson Decision (Unanimous)
Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski Submission (Triangle Choke)
Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive Submission (Armbar)
Piotr Strus vs Abu Azaitar Draw (Majority)
Mateusz Gamrot vs Jefferson George Decision (Unanimous)
Tomasz Narkun vs Charles Andrade Submission (Kneebar)
Rafał Błachuta vs Patrick Vallee Submission (Scarf Hold Armlock)
Łukasz Chlewicki vs Łukasz Rajewski Decision (Unanimous)

Co sądzicie o tej gali? Która walka najlepsza? Jak widzicie przyszłość zawodników? Kto was najbardziej zaskoczył? Co sądzicie o tym, że sędziował Herb Dean(czyżby bliższa współpraca z UFC? w przyszłości?).




Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2014-05-18 09:26:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem prawie wszystkie walki były do przewidzenia, ale chociaż się popatrzyło na jakieś show. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Największy plus gali to dla mnie wygrana Borysa, super dyspozycja, bardzo mnie ucieszyła jego wygrana.

Narkun i Karolina Kowalkiewicz bardzo ładnie

Pudzian to ogórek jakich mało, gość dalej nic nie umie i dalej kondycja na żenującym poziomie, gdyby walczył na pełnym dystansie wczoraj to by chyba pawia na ten ring puścił

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Powiem, ze dobra gala, Mańkowski zaj**isty dynamit ma i raptem 24 lata, oby tylko nie zapuscil korzeni w ksw i próbował sił gdzies za granica , ale mlody to ma czas jeszcze. Pudzian dobra taktyka, ale troche wstyd, ze druga walka wieczoru i PUDZIAN RULES , dwie rundy żenada, jakby byly 3 to Oli by wygral

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj muszę przyznać wam rację, Pudzian to jakaś masakra.. już sporo czasu trenuje a po paru sekundach walki już dostaje zadyszki. Do tego jego umiejętności są na bardzo niskim poziomie i jeszcze jak się złapał siatki -,- Walka która najbardziej wzbudziła we mnie emocje to oczywiście walka Karoliny Kowalkiewicz ta dziewczyna potrafi pokazać klasę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731885
Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski najlepsza walka, eksplozywnosc, dynamika Borysa na najwyzszym poziomie. Wydaje sie ze Aslambek sam byl zaskoczony taka forma Mankowskiego.
Pudzianowski wygral ale tak jak juz bylo mowione gdyby byla trzecia runda to zapewne polozylby sie gdzies w polowie i czekal na swoj koniec.
Co do Khalidowa to szczerze myslalem ze bedzie mial wiecj problemow z Falcao. Brazylijczyk walczyl jak za kare, jakos tak bez wiekszego zaangazowania, dziwnie to wygladalo.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-05-18 10:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Cała gala strasznie mnie zawiodła - nie było Krystiana śpiewającego na wejście Pudzilli

Żartuję, bardzo fajna gala.

Karolina widać, że wyższy poziom, świetnie sobie poradziła.

Mamed się marnuje tutaj, niech on w końcu idzie gdzie indziej bo w Polsce to już tylko emerytura

Super, że Mańkowski wygrał, nie lubię Saidova jakoś tak.

Strus wałkiem ten remis dostał, przegrał jak dla mnie.

Gamrot dominacja ale nudno troszkę było bo go zależał.

Narkun fajne sobie poradził, a poddanie błachuty prawie niewidzialne było, bez powtórki bym nie wiedział do końca jak to wyglądało.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
czegoś więcej po Olim się spodziewałem, a tu go zależał fioletowy pudziao.
Borys vs alla alla najlepsza walka, chłop ma potencjał.
IMO Strus wygrał, I w pisde, a potem alla alla sapał jak pudzian za dawnych lat i te cepy bił w slow motion.
Gamrot ładnie z buta wjechał na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731885


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
KondiCapo

Mamed się marnuje tutaj, niech on w końcu idzie gdzie indziej bo w Polsce to już tylko emerytura



Ale przecież o to właśnie chodzi. Mamed poza granicami Polski nie zobaczy na starcie takich pieniędzy i takich przeciwników, jakich ma tutaj. Tu jest gwiazdą, kreowaną na najlepszego zawodnika w Europie. To daje profity zarówno jemu, jak i przede wszystkim federacji KSW. Gdyby ta bańka nagle pękła, to mogłoby się to odbić finansowo u obu stron.
Pogłoski o jego domniemanych walkach w innych federacjach z pewnością będą się powtarzać. Zapewne jednak warunki finansowe, jakie postawi Mamed, będą na tyle zaporowe, że nikt się na to nie zgodzi (przykład UFC). Tym samym, zawsze będzie można posiłkować się podkładką "ja chciałem, ale to oni się nie zgodzili".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Gali nie widziałem ale jak zobaczyłem remis Azaitara ze Strusem to już wiedziałem, że to jakiś przekręt.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 120 na żywo

Następny temat

Bellator 120 wyniki i dyskusja po gali

WHEY premium