SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 22 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
@lex levis

tylko ,że UFC daje wszystkim WIĘCEJ niż mają gdziekolwiek INDZIEJ widzisz różnicę?
Proszę wymienić zawodnika który przeszedł do UFC biorąc MNIEJSZĄ kwotę niż gwarantowała mu dotychczasowa organizacja.
Jeśli Khalidov dostaję GORSZE gwarantowane pieniądze biorąc pod uwagę ryzyko porażki ,przejście do UFC może mu się opłacić ale nie musi...UFC zaniża stawki zawodnikom i tyle taka jest prawda, to co ,że Gus ma 30k..za te bomby od shoguna powinien dostać 10 razy tyle.Nie mówiąc ,że jeśli top 5 na świecie dostaje 30k gwarantowanych pieniędzy to coś jest nie tak, tym bardziej ,jak Dana przyrównuje UFC do piłki nożnej.


jakby był ambitnym sportowcem to by przeszedł , a że jest polskim sport celebrytą z ksw to woli osiąść na luarach i dalej bawić się w festyn kup-sobie-walkę. pewnie z klauzulą w kontrakcie, że zawsze musi wygrać. szkoda gadać, tyle klepał o rozwoju, wyzwaniu, renomie UFC, a jak dostał oferte taka samą jak i inni, to już ksw jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_lechu_
Steven0, zgadzam się z tym co napisałeś. Ale wyjaśnij mi jak to co napisałeś teraz ma się do tego, że chciałbyś najlepszych z KSW widzieć w UFC, skoro sądzisz, że nawet z "odpadami" mieliby ciężko ? Ja sądzę, że jak już coś robić to tak, by móc odnieść w tym sukces, jak jechać do UFC to po to, by wygrywać, walczyć o pas, a nie kisić ogórki. Myślę, że póki co jedynym (lub jednym z nielicznych) obiecujących fighterów jest Held. Jest młody, ma wiele możliwości przed sobą. Jeśli stójkę + zapasy rozwinie, why not ? Miałby realne szanse wygrywać, nawet z najlepszymi (ale jeszcze prawdopodobnie nie teraz).

To jest też to, o czym pisałem. Naprawdę nie trzeba UFC, żeby naszych topowych fighterów roznieść w pył, wystarczy sprowadzić kilku bardziej kompetentnych, nawet czasem dość mało znanych, lub lokalnie znanych i będzie problem.

Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2013-03-21 23:16:58


chodzi o rozwój sportowy-wyjazd tam, lepsi fachowcy, teamy treningowe itd i jeżeli pracujesz robisz postepy i wchodzisz na światopwy poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2389
dokładnie, posłuchajcie sobie wypowiedzi polaczków, którzy jadą do Stanów na kilka tygodni na przygotowania. Mówią, że niebo a ziemia .

Patrzę z boku, walczę jak Song Goku, mimo łez, które są w oku-bez nadziei...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Do tego wyjazd do USA walczyc to i lepsi sponsorzy się raczej znajdą.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
akaahyymm
dokładnie, posłuchajcie sobie wypowiedzi polaczków, którzy jadą do Stanów na kilka tygodni na przygotowania. Mówią, że niebo a ziemia .


W przeciwieństwie do niektórych, to nie są polaczki.

Jak ja nienawidzę tego "polaczki" używanego bez przemyślenia przez ludzi. Każdy patrzy na innego z wysoka. Każdy jeden najmądrzejszy. Sami wybrańcy k***a. Sam pokazujesz jakim jesteś polaczkiem, no chyba że użyłeś tego słowa nieopatrzenie w tej sytuacji.

Dobranoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2389
nie napisałem tego specjalnie ;)
dzień dobry :)

Patrzę z boku, walczę jak Song Goku, mimo łez, które są w oku-bez nadziei...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Jeśli tak to ok, bez obrazy. Po prostu polaczki lubią słowo "polaczki" i często go nadużywają, a mnie denerwuje na siłe sranie we własne gniazdo .

Na wzajem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2389
wiem, mnie też to denerwuje chociaż często go uzywam ;d

Patrzę z boku, walczę jak Song Goku, mimo łez, które są w oku-bez nadziei...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest różnicz między polakiem a polaczkiem. stosuje w zależności o kim mowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2482
Polakiem piszemy z WIELKIEJ litery !!! Pani w szkole nie nauczyła ? Czy gdzieś w Anglii na zmywaku się w głowie poprzewracało ?

Sory,że nie w temat, ale czytać się tego nie da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 158 Live

Następny temat

UFC 158: Wyniki i dyskusja po gali

WHEY premium