SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20 Fight Symphony 15.09.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Vegeta15
Ja tam nie zamierzam oglądać ani Adamka ani KSW, pomyślcie troche, jeśli teraz zapłacicie to niedługo każdy mecz, każda walka itd będzie w PPV. To nie chodzi o to czy za 10 czy 50zł, tylko o sam fakt, jak się raz zapłaci to już nie odpuszczą


Dobrze kolega mówi... Polaków nie stać na płacenie dodatkowego haraczu za każdy program w TV. Mało nas powinno obchodzić, że taki system sprawdza się w US - tam zarobki są średnio czterokrotnie wyższe Więc bojkot, Panowie. Jedyna droga, żeby tego g@wna nam nie wcisnęli, to nie kupować, choćby nie wiem co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
nie śledzę lig podwórkowych, mam więc pytanie do lepiej zorienbtowanych, przy okazji ogłoszenia przeciwnika dla Mariusza Pudzianowskiego wyszło na jaw, że "Mad Greek" niedługo przed walką z Pudzianem walczy też w Stanach w środku jakiejś małej gali z jakimś no-namem..... przypomniało mi się to więc pytam, walczył już, czy dopiero będzie?

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kurva na KSW 21 Materla vs Wallace!

Przeciwnik po chvju... Ja pjerdole oni nie potrafią nikogo zakontraktować godnego, tylko byle by tylko nie przegrywali Polacy!




Ale i tak War Michał. Oby po tej walce dostał kontrakt w USA i raz na zawsze opuścił tą farsę

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-02 18:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
Faktycznie - wszedłem na mma rocks i jest jak byk

MATERLA VS WALLACE

No cóż, walczył z Mamedem, teraz wymianka, powalczy z Michałem

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przecież miało być materla mamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17442
- Podjąłem już decyzję co do swojej przyszłości. Po Nowym Roku wylatuję za ocean - powiedział portalowi MMAnia.pl Mamed Khalidov (25-4-2).

Mamed po raz ostatni w najbliższym czasie zawalczy dla KSW podczas gali nr 21. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem.

A potem...

- Potem pożegnam się z polskimi kibicami. Nie chcę mówić którą konkretnie propozycję wybrałem, jeszcze na to przyjdzie czas po oficjalnym podpisaniu kontraktu. Podjąłem, w moim mniemaniu, najlepszą decyzję odnośnie swojej przyszłości. Pod każdym względem - zdradza MMAnii.pl polski zawodnik MMA numer 1.

Czyli co: UFC, Strikeforce, Bellator?

- Lecę za ocean - ze śmiechem unika konkretnej odpowiedzi Mamed.

Czyli jednak UFC?




Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2012-09-02 21:50:20

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
^ jeżeli to nie jest zadna "kaczka dziennikarska" to mam nadzieję że,cos tam zwojuje(ja go tam lubię) nie wiem czemu on tyle czasu się zastanawiał(bynajmniej jeżeli chodzi o UFC), BTW taki Arona czeka od nich na ofertę(UFC) i się chłop doczekać nie może,a latka lecą,a Rycha bym też bardzo chetnie zobaczył nawet w MW(jakieś tam o tym ploty były),chociaz z Pajączkiem i tak by pewnie nie zawalczył no ale dobra to nie o tym temat

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2012-09-02 22:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
UFC na pewno nie, bo tak by powiedział z resztą 20+20 go śmieszy^^ Strikeforce też imo nie, bo tam raczej więcej nie dostanie i mógłby walczyć w polandii więc by się nie żegnał chyba z tymi kibicami a Belletor hmm niby przeciwnicy to nie ta sama liga w MW jak UFC czy choćby SF i mógłby wygrać turniej więc... ale i tak nie wierze, że poleci za ocean chyba, że potrenować tak by sobie tyle hejterów nie robił...
jakby nawet jakimś cudem wybrał UFC tzn, że jest niesłowny i "zabawił się fanami" i pewnie byłbym jedyny na tym forum co wcale bym mu teraz nie kibicował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
^

Proszę was, ja już w żadne takie bujdy nie uwierzę. Zresztą po tamtych obietnicach, kłamstwach, leceniem w choya mnie już mało to obchodzi, nawet jeśli by przeszedł do UFC to bym chciał żeby na debiut dostał Sonnena

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-02 23:20:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 2012 TURNIEJE

Następny temat

Trening na strychu

WHEY premium