SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20 Fight Symphony 15.09.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dotyczy to gali KSW 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jan Blachowicz · Osób, które to lubią: 14.793
około godziny temu ·

Kto nie kupi PPV ten Najman :)

Ha ha ha. Janek, żebyś jeszcze coś z tego PPV dostał to byś mógł tak mówić.

Ostatni raz powtórzę - jakby rozpiska była godna jubileuszu w PPV, a cena NORMALNA czyli 10-20 zł. Kupiłbym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 163 Wiek 112 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3060
Wezcie pod uwage,ze w zwiazku z PPV liczba widzow wyniesie kilkanascie,moze ewentualnie kilkadziesiat tysiec a nie kilka milionow.
W takiej sytuacji stawki reklamowe (ktorych reklam lecie podczas KSW w ch..znaczy duzo) spadaja w takich proporcjach jak kilkadziesiat tysiecy ma sie do kilku milionow.Wiec moze sie okazac,ze po podliczeniu kosztow organizacji czyli wynajecie hali,ochrona,sprzatanie etc,etc i kosztow transmisji (rowniez niemale) suma summarum Polsat i KSW zarobia mniej niz jakby puscili w otwartym.Jedno jest pewne,Zyga Solorz umie robic pieniadze i jak sie okaze ze widzow i wplywy z PPV byly mniejsze niz jakby puscili w otwartym to wiecej PPV nie bedzie.To juz tylko zalezy od tego ilu nygusow uwierzylo klamliwym zapewnieniom K&L ze sa internaszjonal level jak mawial Leo Benhałer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6486
Działa Wam ta stronka ksw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nikt nie podał bezpośrednio linku do transmisji ale mniejsza z tym.dext- reklam w ogóle nie będzie z tego co mówili w przerwach będzie studio jedynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Czy Mariusz Pudzianowski przeprosil kiedykolwiek swoich fanow za to, ze tak rozczarowal ich oczekiwania? Mial byc mistrzem swiata MMA a nawet nie liznal midcardu wagi ciezkiej.

Wydawalo sie, ze druga walka z Thompsonem przelala czare goryczy i Pudzian wreszcie zrozumial, ze tylko kontynuacja solidnych treningow za granica pomoze mu piac sie w gore. Jednak jego czyny (powrot do treningow w Polsce) przecza takim stwierdzeniom.

Fani nie moga miec pretensji do popularnego eks-strongmana, ze nie jest najlepszy. Ale jesli kondycja kolejny raz zawiedzie Pudziana w dzisiejszej walce, beda mieli prawo poddac Pudzille miazdzacej krytyce. Kondycja miala byc "wyraznie lepsza" juz w paru dobrych ostatnich walkach. Czy byly to slowa rzucane z premedytacja "na wiatr", zeby hypowac kolejne gale i nic wiecej?

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
znowu pieprzysz bzdury koleś prawda jest taka ,że Pudzi nie został wizy nie miał na to wpływu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co to jest midcard? Chodzi o Midgard?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
xper
znowu pieprzysz bzdury koleś prawda jest taka ,że Pudzi nie został wizy nie miał na to wpływu


skąd ta informacja kolego?
Waluś dostał wizę, a Pudzian nie?

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 966
Pudzian akurat wizę powinien dostać bo już nie raz bywał w USA, a do tego nie jest jakimś anonimowym typkiem tylko popularnym sportowcem ( w USA też ) dlatego nie powinien mieć problemów z wizą. Oglądałem wywiad z gościem z Przeglądu Sportowego; ponoć po przygotowaniach w Polsce Pudzilli wróciły wszystke złe nawyki... Zobaczymy co pokaże ale trzeba liczyć sie z ostrym laniem

Jeśli pomogłem, przyznaj SOGa ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 2012 TURNIEJE

Następny temat

Trening na strychu

WHEY premium