SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20 Fight Symphony 15.09.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Zibi7 Zdaniem właścicieli Federacji KSW Piliafas i Pudzianowski prezentują bardzo podobny poziom. - Christos stoczył jedną walkę mniej niż Mariusz i dlatego mają podobne doświadczenie. Są również na podobnym poziomie technicznym, mają bardzo podobne gabaryty, masę i w ogóle są zawodnikami podobnego typu. Mówiąc kolokwialnie, Pilafas jest szyty na miarę Pudzianowskiego - mówi Lewandowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Szału nie ma,ale nie jest najgorzej gość na KOTC się podszkolił.W kazdym razie dla Mario progresu jeszcze nie będzie

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Przewiduję dwa scenariusze walki "Pudzilli". Albo szybkii finisz i wygrana Pudziana, coś tam jak z Sappem, tylko odrobinę dłuższe, przy nieco większym oporze przeciwnika. Albo mocne przeciągnięcie wyrównanej walki i decyzja albo jakieś poddanie, TKO pod koniec drugiej rundy.

EDYCJA: JLB przewyższa Różala, ale czy mu się bedzie chcialo?

Zmieniony przez - spoko_ziomal w dniu 2012-08-08 23:09:23

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
maybe money talks only wejdzie w grę,who knows?

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Zal dupe sciska i to ma byc jeszcze w PPV? >^o^>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




Ja obejrzałem ten wywiad i gościa polubiłem. Spoko typ, świadomy swoich umiejętności, żaden z niego bufon.

To że poziom sportowy żaden (jesli chodzi o mma) to jedna sprawa, ale tak jak pisałem wcześniej. Z Walusia nic nie będzie tak czy siak.

Własnie dowiedziałem się że mój znajomy na zawodach w Judo miotał nim jak chce i jest strasznie wkurzony że taki gość jak Waluś dostaje szanse.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale Kamil to nigdy nawet średniakiem nie będzie.

WAR WIŚNIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Ciekaw jestem czy Waluś w końcu poleciał do Stanów trenować z Overeemem ?
Jakiś czas temu czytałem, że miał lecieć. Może się czegoś nauczył. Walka z Bazylim była drętwa ale może piłkarzowi wleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Poleciał, poleciał. Ciekawe czy coś go nauczyli.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znamy przeciwnika Karola Bedorfa! Będzie nim Karl Knothe

http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=1135&ksw20:-karl-knothe-rywalem-karola-bedorfa

Także mamy już w komplecie całą rozpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
wiadomo w jakiej wadze zakontraktują walkę Wiśniewski-Waluś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 2012 TURNIEJE

Następny temat

Trening na strychu

WHEY premium