SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20 Fight Symphony 15.09.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Trochę śmieszne są te porównania cen USA PPV do naszych warunków.Tam średnia płaca to około 3,5 tys $. Gdzie w Pl mamy 3,7 ale złociszy.Więc przyjąc można mocno ogólnikowo że dla nich cena za UFC do jak dla nas 30 zyli za KSW.Jaki kraj takie Dana White <Czyt.Kawul.A Polacy do wszystko by chcieli za darmo jakby im się należało. Spoko ziomal wrzodzie na dupie znów zaczynasz.

Zmieniony przez - Agresst w dniu 2012-08-17 20:41:03

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
xper
z jakiej racji piszesz ,że za standard się płaci toż UFC jest za darmo na orange jak ktoś ma


Nie zrozumiałeś mnie.

Chodzi mi o to że jakbyś mógł tylko oglądać ufc na PPV, to byś tyle zapłacił, ile wcześniej pisałem. W USA nie istnieje kanał telewizyjny na którym lecą za darmo PPV tak jak w Polsce, na którym masz orange sport. W USA za każde PPV musisz zapłacić $50.00+podatek żeby obejrzeć ufc gale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
Agresst
Trochę śmieszne są te porównania cen USA PPV do naszych warunków.Tam średnia płaca to około 3,5 tys $. Gdzie w Pl mamy 3,7 ale złociszy.Więc przyjąc można mocno ogólnikowo że dla nich cena za UFC do jak dla nas 30 zyli za KSW.Jaki kraj takie Dana White <Czyt.Kawul.A Polacy do wszystko by chcieli za darmo jakby im się należało. Spoko ziomal wrzodzie na dupie znów zaczynasz.


Jeżeli w to wierzysz to wierzysz w prawdomówności Donalda. Na ten temat dyskutować nie będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Znow z tematu zeszliscie. Z tym PPV to troche przesadzili... Wiadomo, ze nie sprzedadza 2-4 mln (jak ogladalnosc w polsacie), ale mysle, ze paredziesiat moze i nawet pareset tysiecy pojdzie. Pewnie wiekszosc pubow w Polsce wykupi PPV i Polacy zagranica... Kto wie czy sie nie zdecyduja juz zawsze KSW dawac w ppv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
@sava9e

Ciekawi mnie ile pieniędzy bary muszą zapłacić za pokazanie ksw?

Wiem że za pokazanie gali PPV UFC, w zależności od wielkości danego baru, pabu, to placą od $500 do ponad $1500 za gale.

Zmieniony przez - lugotorix w dniu 2012-08-17 21:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Hmm nie zastanawialem sie nad tym, bo tam gdzie ja chodze (bar studencki) to po prostu placa tyle co przecietny kowalski i puszczaja na duzym ekranie :p Mysle, ze w wiekszosci barow tak wlasnie jest. Szczerze mowiac to nie wiem jak wyglada regulamin ppv, czy mozna udostepniac innym czy jak to jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
lugotorix wiesz co to średnia??

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, wiadomo o co chodzi. Dobry humor mam to tylko pousuwałem póki na dobre się śmieciarka nie rozkręciła. Następnym razem będą bany

Spoko_ziomal Ciebie tez się to tyczy - KSW stawia na Walusia pewnie dlatego, że ma sukcesy na amatorskich galach i jest wyluzowanym młodym chłopakiem.

Swoją drogą taka refleksja mnie naszła - skoro mówicie że Wiśnia taki znany niby w piłkarskim środowisku i wiadomo, że to kibol - może chcą pokazać, ze nawet taki Waluś, młody chłopak co trenuje sobie MMA i od niedawna startuje, spokojnie pokona "starego bojówkowicza"?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 2012 TURNIEJE

Następny temat

Trening na strychu

WHEY premium