SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA PONOWNIE!!! POMOCY!!!KAŻDA OPINIA SIĘ LICZY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Co do kretyny to jak najbardziej jest to bardzo skuteczny środek ale jak czytam o 16 latkach bioracych kretanyne po miesiącu ćwiczeń to mnie to bawi ludzie pomyślcie co wy będziecie brać za kilka lat ??? im wcześniej zaczniecie suplementację tym poźniej o wiele trudniej będzie wam czymkolwiek zaskoczyć organizm i uzyskać pozytywne efekty ;-(...ja dzisiaj rano wziołem pierwszy raz do ust kreatyne i naprawde bardzooo długo sie łamałem czy sie skusic czy oby nie za wcześnie sięgam po ten specyfik. Wiem, że szybkie efekty sa bardzo kuszące ale pomyslcie przyszłościowo w końcu nie macie chyba zamiaru przestać ćwiczyć za pół roku a co do 13 latków i mety to no comment (

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
wow bonzo ;]
no dobra [; ja zaczalem brac kreatyne mniej wiecej po roku cwicze. ale cwiczylem bardziej rekreacyjnie niz "masowo" lol [; ale kreatynke naturella
wtedy nie widzialem ile tzreba lykac g a ta kreatyna nie za wiele tego miala... ale w czym tkwi paradoks..... zreczywiscie pomimo ze byla salba dzialala i to z niezlym efektem! czyli krotko podsumowujac hosse ma racje. tzreba zaskoczyc swoj organizm a nie na 1 ogien wpeirdalac co w sklepie jest w promocji hehehehe ;]

dobra mykam poslucha radia maryja [; naraaaaaaaaaaaaaaaaa łeeeee ;]]]


There`s only Techno Music !!!

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
Ale panowie!!!! Zrozumcie że nie am zamiaru uprawiać kulturystki w dalszych latach!!!! myśle rze poćwicze jaszcze max 1,5 roku!!! mi nie chodzi oto żeby brać na klate jak najwięcej tylko rzeby poprostu niewstydzić się swojej sylwetki!!! myślicie że nadal źle robie??? a NATURELL-a kupiłem celowo bo wiedziałem że nie jest ona najlepsza!!! NIE ZALERZY MI NA SILE CZY MASIE !!! wypowiedzcie się prosze!!!!! SOG 4 ALL!!! POZDRO!!! ;)

ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
panie respect: widze ze kolego tzreba cie uswiadomic......po 1 nigdy nie mow nigdy... skad wiesz ze na pewno nie bedziesz cwiczyl? kazdy mzoe tak mowic a mimo to bedzie cwiczyl..... po 2 suplementy tego rodzaju co kreatyna czy hmb czy nawet meta mozesz brac jzu nawet po 1 dniu chodzenia... ty decydujsze o swoim zdrowiu i o tym co chcesz brac.. ja nie bede tego nikomu nigdy zabranial bo kazdy ma swoja wole. ale tutaj rozwaz pewien fakt czy nie lepiej osiagnac cos w sposob naturalny? jak cwiczysz na poczatku to nawet bez suplementow bedziesz mial efekty ! serio dopiero po roku cwiczen ludzie siegaja bo te czy inne suplementy gdyz ich organizm nie jest w stanie przywiezc im zadowolajacych efektow. Nie mysl ze kreatyna brana caly czas ebdzie miala takie same super efekty. Zastanow sie nad tym co napisalem. Jesli juz chcesz koniecznie cos brac to najlepiej bialko . duzo bialka a po kreatyne siegnij wtedy kiedy uznasz to zastosowne (czyt. za jakies 0,5 roku lub jak bedziesz mial ok. 17 lat)
pozdr.

There`s only Techno Music !!!

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
mam jeszcze jedbno pytanie czyzaprzykład jak skończe jusz brać tą kreatynę czy moje osiągi bedeą jusz coraz słabsze???? mam zamiar brać tylko raz tą kreatynę!!!!

ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
tak im prędzej zaczniesz cos brać tym poźniej będzie Ci trudniej osiagnąć przyrosty! dlatego najrozsądniej jest jak najdłużej ćwiczyć na sucho. A swoją drogą masz dziwne podejście do tego sportu myślisz, że poćwiczysz rok i bedziesz super wyglądał i przestaniesz bo już nie trzeba więcej ćwiczyć

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
wlasnie hosse ma racje........ to nie moze byc tak ze bedziesz lazil pzrez 3 miechy nawp*****lasz w siebie 10 kg koxow i roznych suplementow....... bedzie za***iscie i myslsiz ze sie to utrzyma pzrez kilka lat hehe...... ee nie ma tak dobzre jak juz cwiczysz i checsz uttrzymywac dalej to co osiagnales to tzreba tak cwiczyc juz ciagle :) LIFE IS BRUTAL jak ktos juz kiedys powiedzial [;

bye ;]

There`s only Techno Music !!!

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
czyli najlepiej przestać mi ją brać?????? tak!!!!! sog 4 all!!!

ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pitbull61
Byk_21, nieprawda, Ja jestem najlepszym przykładem gościa kturemu odradzono SA, nie ze względu na wiek(1978), zamiast pisać bzdurki polecam bardzo dobrą lekturke: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=48194
Respect, zobaczymy za półtora roku, jeśli weżmiesz się porządnie za trening to nie przestaniesz ćwiczyć.
To jak nałóg.
Jeśli oczywiscie nie będziesz kreatynki popijał browarkiem, i wódeczka co sobote... i pamiętaj nmmimo wszystko że prochy to nie cukier puder, a kreatynka to nie Tic Tac-ki...
Pokop w archiwoom X, wszycho znajdziesz.
SOGers for Hosse & djmaciek, & pitbull sorry w Ciebie już nie wlezie stara wygo
Pozdrawiam wsio
DaV

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Bądź panem siebie, bez siły nie ma ani cnoty, ani szczęścia..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no teras mie smieszą jeszcze bardziej wypowiedzi ze np. puźniej bedą cięzej bedzie cwiczyc na sucho ... jak dla mnie to bzdura kompletna ale moze na kazdego inaczej to dziala .... a tak btw. to naturell najlepszą kreatyną .. :-8

Piwko dobre na wszystko !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niechciany prezent od babci

Następny temat

RED FACTOR - Co sadzicie o tym KILLERZE?

WHEY premium