SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA ! POMOC.. SOGI LECĄ ;D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
Witam. mam takie pytaniee. jak brać kreatyne? rano bezpośrednio po przebudzeniu i 30min po tym sniadanie, czy brac 30min przed treningiem? Wstaje rano o 6 ,a trening ma o godz 18 więc jak to brac aby były jak najlepsze efekty ? SOGI BD LECIEĆ ZA ODPOWEDZI;D POZDRAWIAM.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 56

Wzrost: 161

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 7

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): mniej więcej

Dieta: TAK

Przeciwskaznania medyczne: NIE

Zażywane suplementy: L-GLUTAMINA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
oczywiscie po treningu 5g biore i drugie 5g zastanawiam sie o jakiej porze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
No rano bierzesz 5gram na czczo okolo 30 min przed jedzeniem, i przed/po treningu drugie 5g - DT
a w DNT 5g rano na czczo starczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
15g kretki w DT to nie za duzo? SOG oczywiscie leci xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
W wypowiedzi powyżej jest 10 g w DT i tylko 5 g w DNT :) źle przeczytałeś. nie ma 15 :) a nawet jeśli tyle byś wziąl to wysikał bys pieniądze:)
Ja biore po lekkim śniadaniu 5g i 5g bezpośrednio po treningu. W DNT raz dziennie . Tylko Rano 5g po lekkim śniadaniu. Musze coś zjeść bo mam zgage jak na pusto łykne:)

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
czyli brac rano o 6 i bezposrednio po treningu czyli o 19?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
Mi takie coś doradzał kulturysta wiec się do tego stosuje. Ogólnie to są spory czy krete brać na czczo czy po posiłku. Ja wybrałem ten sposób i idzie mi ładnie masa i osiągi. jak trening kończysz o 19 to tak. a co do sniadania to nie ma określonych godzin, możesz wstać później a możesz wcześniej( nie budz się czasem specjalnie żeby wziąć poranną dawke :) ) ważne żeby to robić konsekwentnie.

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy brac na pusty czy na pelny zoladek to nie ma znaczenia. naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1006
To przy okazji rozwiałeś moje wątliwości ( SOG ) :) Pzdr.

Work it harder, make it better!
Do it faster, MAKES US STRONGER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 538
ok . SOGI za odpowiedzi macie. a powiedzcie mi jeszcze jak to jest z ta kretka. czy jak na treningu pije 1l wody i po treningu kretka i popijam szklanka wody i jak po 5/10min zacznie mi sie chciec sikac to czy zostaje ona wysikana czy tylko dzieje sie tak jak przekroczymy dzienna porcje kretki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do sprawdzenia split

Następny temat

Bęben - masa - pomocy!!

WHEY premium