SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem klatki, zdjęcie, prosze o pomoc/ SOGI...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888


Witam umieszczam tutaj zdięcie mojej klatki. Prosze porównac góre lewego cyca<ten gdzie jest tatułasz xD> i prawego... Jakimi cwiczeniami poprawic ta asymetrie???

PS: NIE ZWRACAC UWAGi NA PIZZE NA KLACIE!!! :P Mam 15 lat i dojzewam ;)

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No tym razem traktor muszę się pod tym podpisać co powiedziałeś, i niestety ale z tego co widze teraz, jest tak w co 3poscie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
https://www.sfd.pl/problem_z_klatką-t467242.html  poczytaj troche na forum.Analogiczny temat jest niżej...

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam nie wiem. albo jestem ślepy, albo nie widać tej dysproporcji. Jeżeli jest, to zwiększenie masy mięśniowej klatki na pewno zlikwiduje ten problem. kształt klatki zależy od przyczepu mięśni, a tych nie zmienisz. Zwiększenie masy zakamufluje problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888


Czytałem ten temat, nie ma tam odpowiedzi jak poprawic symetrie górnej częsci klatki. A w temacie playand1'a nie ma na to odp, cwiczen na maszynach nie będe wykonywał, poniewaz nie mam dostępu do maszyn. Jak dobrze wyizolowac góre klatki?? Wiem, że nie da się srobic tego całkowicie.


EDIT: IRON, slepy jestes :D Okolice obojczykowe klatki, porównaj.


Zmieniony przez - Crespinho w dniu 2009-01-24 11:30:11

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
j/w taką dysproporcją nie ma co sie przejmowac.Masz dopiero 15 lat i jak piszez dojrzewasz wiec wszystko przed toba.Zwiekszenie masy na pewno poprawi twoja klate...

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888
Pomassuje jeszcze troche... Jestem ekto z wystającymi suchymi kostkami :( Czy wyciskanie skos głową w górę (HANTLE)dobrze by na to wpłynął?

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli koniecznie chcesz z tym walczyć to hantle będą najlepszym wyborem. jeżeli któraś część klatki jest słabsza to ćwiczenie hantlami zmusi ją do cięższej pracy. Dobieraj obciążenie pod słabszą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888


Tutaj daje gorszej jakosc zdjęcie, lecz dobrze ukazuje zapadnięcie. Bardziej proponujecie skos w górę(30-45stopni), czy płasko???

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chcesz wyizolować górę klatki to skos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Proponowałbym skos.Wieksze zaangażowanie górnej częsci klaty.

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888
Ale pod jakim kątem??? Z tego co widze, to opinie są podzielone, ze przy 45st, przedni akton barków odbiera nacisk na gore klatki???

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Trening na gęstość mięśni

WHEY premium