SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze zdobywaniem masy!!Proszę o pomoc!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Witam,
Od jakiegoś czasu zaobserwowałem u siebie,że nie idzie mi zbytnio masa.Przytyłem co prawda 2,5kg ale wydaje mi się ,że to poszło w większości w tłuszcz. Ćwiczę stale od około 8 miesięcy z ok. tygodniowymi przerwami co jakiś czas.Do tego brałem niedawno kreatynę i biorę BCAA.Jaki może być powód zastoju w nabieraniu masy?? Czy to musi być stagnacja??

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 91-92,5

Wzrost: 190

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1

Uprawiane inne sporty: koszykówka,wspinaczka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka,sztanga,sztangielki,
wyciąg dolny i górny z różnymi chwytami


Dieta: Staram się trzymać ogólnych zasad odżywiania i spożywać posiłki przed i po treningu.

Przeciwskaznania medyczne: ----

Zażywane suplementy: niedawno skończony cykl na kreatynie,BCAA Olimpu,Gain Bolic Olimpu

Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2008-10-01 16:29:23

Kto pyta, nie błądzi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Piszesz ze nabrales masy ale poszlo to w tluszcz, wiec przyczyna prosta, brak odpowiednio zbilansowanej diety jesz nie to co trzeba i nie wtedy kiedy powinienes dlatego jesli chcesz przejsc na latwiejsza droge to dzial odzywianie tam ulozysz dla siebie diete, wtedy bedziesz mial pewnosc ze to co robisz nie idzie na marne.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Właśnie byłaby to prawda gdyby nie to,że wcześniej się odżywiałem podobnie a nawet trochę gorzej bo jadłem co było mi dane:D i mi masa szła:/ A teraz nie idzie chociaż staram się właśnie jeść posiłki przed i po siłowni z odpowiednimi ilościami składników odżywczych a masa nie idzie.

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dieta a jesc tak jak trzeba to 2 odmienne rzeczy, bez dobrze zbilansowanej diety, mozesz miec problemy z przyrostem masy miesniowej, jak i z utrata tluszczu, to nie jest prawda falsz to sa fakty.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze tygodnie na siłowni.

Następny temat

Siłownia a koordynacja ruchowa,szybkość...

WHEY premium