SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA+HMB

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Siema
zamierzam kupic sobie kreatyne i hmb
CEL:trenuje pilke nozna mialem ostanio kontuzje i troche przytylem i chce zmniejszyc tkanke tluszczowa(HMB) a jednoczesnie uzyskac jakis przyrost na jej miejsce miesniowej(KREATYNA)
Na razie lekko truchtac moge tylko i w gre wchodzi tylko silownia i trening redukcyjno-dynamiczny
Czy te suple mi pomoga czy zamiast krety wybrac cos innego?
mam rowniez 1kg bialka serwatkowego(kumpel mi odstapil bo przestal cwiczyc hehe
Z silownia mam juz do czynienia od okolo poltora roku z przemyslanym planem ulozonym pod potrzeby gry zespolowej
Prosba o odp odnosnie tych supli ZGORY TRHX POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja bym radził zapatrzyc sie w kolagen i brać 10g dziennie miedzy posiłkami - aby mimo wszystko wzmocnić konstrukcje stawu, aby kontuzja sie nie nawróciła

z kreatyna na razie zaczekaj - jak wrócisz do swojej poprzedniej formy

HMB:
w dni treningowe
- 2 kaps rano, 2 na 30 min przed treningiem, 2 na noc
w dni nietreningowe
- 2 kaps rano 2 na noc i ew 2 miedzy posiłkami 2 ciągu dnia

Białko
- 35g na noc lub po treningu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a jakiego rodzaju miales kontuzje??
albo redukcja albo nabieranie masy- jednoczesnie nie da sie wykonywac obu
ja odstawil bym kreatyne- zostaw sobie ja na pozniej kiedy wrocisz do formy i wznowisz treningi pilkarskie gdyz wtedy przyda Ci sie najbardziej

HMB jak najbardziej stosuj-6 kapsulek dziennie- rano przed lub po treningu oraz na noc
bialko to dobry pomysl- zamiast kreatyny dokup go wiecej
jezeli kontuzjowany miales staw,wiazadlo czy sciegno to mozesz takze zakupic glukozamine, kolagen czy osteoblock


Zmieniony przez - Pig Killer w dniu 2005-01-29 21:22:02

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Ziom piszesz to samo w kilku działach, nie zaśiecaj SFD.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
dokładnie już to widziałem w innym dziale !!!! usunąć posta !

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ziom

jaką kontuzje miałeś???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
po co od razu usuwac posta
moze ziom chce uzyskac odpowiedzi w kilku innych dzialach od roznych ludzi i porownac je??

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pig to jest możliwe, on nie jest kulturystytą tylko piłkarzem.

Kreatyna po za tym pomoże ci zwiększyć wytrzymałość . HMB bardzo wzmacnia działanie kreatyny i na odwrót, kreatyna wzmacnia działanie HMB. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie kreatyna pirogronian i możesz poczekać na HMB w dużych kapsach, bo na dniach ma być premiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
Dudek masz racje tylko ze teraz ziom jak pisal nie cwiczy pilki tylko chodzi na silownie i sie na dodatek zalal
wiec na razie kreatyne bym odstawil i bral dopiero jak wroci do formy i bedzie juz wykonywal normalne treningi pilkarskie

moze byc takze jablczan

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
...jak kiler napisał albo to albo to .. jak już możesz spalić zbędną tkankę tłuszczową ..a zachowac dotychczasowe umięsnienie w tym celu kraetyna i HMB bedzie dobrym rozwiązaniem tylko redukcja wiąze się z areobami sam trening siłowy nie wystarczy więc poczekaj z tym jak wróczisz do pełni zdrowia ..

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym teraz jednak zrobił mase na siłowni, później jak dojdą treningi piłkarskie to trudno będzie ci robić mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
no jesli rozpatrywac to z tego punktu widzenia to jak najbardziej mysle teraz wziasc sie za mase
tluszcz w koncu spali podczas treningow pilki

z drugiej strony jednak kreatyna takze przydala by sie podczas treningow pilkarskich w celu poprawy wytrzymalosci i dynamiki

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy będzie i kiedy HMB MEGA CAPS ?

Następny temat

M3 Creatine, hmb, glukoza i białko

WHEY premium