SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOSTECKI BLISKO WALKI Z ERDEI'EM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trwają negocjacje na walkę eliminacyjną Dawida Kosteckiego (35-1, 24 KO) z niepokonanym Węgrem Zsoltem Erdei'em (31-0, 17 KO). Do ich pojedynku miało by dojść na gali w Atlantic City 4. czerwca.

- Szykuje się gruba zadyma w Atlantic City 4 czerwca 2011 roku. Ja vs Erdei. Stawką będzie eliminator do pasa mistrza świata IBF. Dzisiaj potwierdziłem tą informację. O bliższych szczegółach jeszcze Was poinformuję - napisał na popularnym serwisie społecznościowym "Cygan".

czyżby wkoncu jakas lepsza walka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1927
Fajnie jakby doszlo do takiej walki. W koncu bysmy zobaczyli czy Dawid tak dobrze walczy jak gada Chociaz mysle ze Erdei jest jak najbardziej w zasiegu, nie ma nokautujacego ciosu, taki kolejny "niemiecki" mistrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Oby do tej walki doszło! Jeszcze Atlantic City... Magia po prostu i wreszcie porządny rywal dla Kosteckiego który zweryfikuje umiejętności Dawida... Cieszę się ,że w końcu doczekaliśmy/doczekamy się dobrego przeciwnika. Może być na prawdę dobra walka i nie skreślałbym Kosteckiego z miejsca... Węgier nie ma porządnego ciosu tak więc nie będzie jakimś wielkim zagrożeniem dla Cygana jeżeli chodzi o jakiś nokaut... Erdei jest za to dobry technicznie i może sprawić Kosteckiemu problemy. Mam tylko nadzieję ,że nasz rodak zachowa zimną głowę a nie będzie próbował urwać głowę rywalowi bo skończy się to niezbyt ciekawie.
Jak by nie było będę za Dawidem, to jest jego ostatnia szansa i musi zdać ten test jeżeli rzeczywiście myśli poważnie o zdobyciu pasa...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej walka rozegrałaby sie na punkty przynajmniej tak myslę

kostecki ciekawy chlopak co prawda cwaniak ale jak mówił w jednym z wywiadów łapin go temperuje. Kiedyś się podpalał przed i na walce teraz stara się miec trzezwy umysł.
Wiadomo ze za polakiem się bedzie i mam nadzieje ze ta walka dojdzie do skutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
O Łapinie to już nie rozmawiajmy

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
oczywiście kibicuję Kosteckiemu, ale różnica między jego ostatnimi rywalami a tym potencjalnym to przepaść. Boję się,że do walki nie dojdzie.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co prawda to prawda w moich oczach tez sporo stracił no ale go jeszcze do konca na straty nie spisuje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Walka potwierdzona, ciekaw jak zaboksuje Cygan, to jego wielka szansa,mysle, ze ja wykorzysta:). Ale zobaczymy.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
- Potwierdzenie tej walki to niesamowita sprawa, nie dość że będę walczył z prawdziwą gwiazdą, to do tego w kolebce boksu, w Ameryce i to na gali z cyklu "Super Six" - mówi Dawid Kostecki (36-1, 24 KO), który 4 czerwca w Atlantic City zmierzy się z niepokonanym na zawodowych ringach byłym mistrzem świata dwóch kategorii wagowych Zsoltem Erdeiem (32-0, 17 KO).

- Nieważne, że stawką pojedynku nie będzie żaden pas, bo walczę z mega-zawodnikiem. Wiem, jednak, że stać mnie na zwycięstwo. Już widzę siebie, jak leję go w ringu. Nie mogę się doczekać początku treningów - dodaje popularny "Cygan".

- Amerykanie kochają ringowe wojny i to właśnie będzie taka wojna. Wchodzę do ringu i naparzam. Szykujcie się na wielką zadymę w Atlantic City! - kończy Kostecki.

Już wkrótce na ringpolska.pl obszerny video-wywiad z "Cyganem".

źródło: ringpolska.pl

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no postarali sie postarali

cygan ma cieżką przeprawe przed sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
normalnie k*rwa nie wierzę
zayebiście!!! wielka szansa i wielki sprawdzian Cygana- chyba pierwszy mam nadzieję,że nie polegnie!
do boju DawiD!!! uliczny fajter

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Nawadnianie w sztukach walki

Następny temat

trening pod boks. Pytanie czy dobry?

WHEY premium