SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS ! II EDYCJA - TWOJA HISTORIA TRENINGU

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40130

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wzrost 189 cm
Waga: 78,3 kg
Kark: 37 cm
Barki: 117 cm
Klatka: 94 cm
Biceps: 35cm
Przedramię: 29 cm
Obwód nad pępkiem: 77cm
Obwód na wysokości pępka: 82cm
Obwód pod pępkiem na biodrach: Biodra, to dla mnie tyłek - 98 cm
Udo: 56 cm
Łydka: 35 cm
Cel: Masa












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3043
Waga: 87kg
Pas: 91,5cm
Biceps: 37,5cm
Udo: 60cm
Łydka 42cm
Klatka: 111cm





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Coś mi się wydaje, że od 19 do północy będzie wiecej zgłoszeń niż wszystkich dotychczas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Wzrost 183 cm
Waga 78 kg
Kark 37 cm
Barki: 113 cm [mierzone na luzie]
Klatka: 102 cm [mierzone na wysokości sutków, bez spiny i bez pozycji żadnej, na luzie]
Biceps: 34 cm
Przedramię: 31 cm [ręka zgięta w łokciu]
Obwód nad pępkiem 79 cm [talia]
Obwód na wysokości pępka; 81 cm
Obwód pod pępkiem na biodrach: 83cm
Udo; 54 [mierzone w połowie wysokości uda]
Łydka : 38 cm
Cel Pierwsze 3 miesiące: Docięcie / Definicja, kolejne 3 miesiące czysta masa mięśniowa.


inne: wszystkich pomiarów dokonywałem samodzielnie więc mogą być niewielkie odchylenia od rzeczywistości.

Fotki:
















Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-07-30 21:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
no to nabór zakończony czekamy na dzienniki :D
trochę tego będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Ja pier..do..le wieksza ilosc zgłoszonych osob powina reklamowac karme dla psow a nie brac udział w konkursie o takiej tematyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kazdy od czegos zaczynał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
MARIAN 17
kazdy od czegos zaczynał...


Dokładnie. Tytuł konkursu mówi o przemianie, a nie o tym kto jak teraz wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Poltorson
Ja pier..do..le wieksza ilosc zgłoszonych osob powina reklamowac karme dla psow a nie brac udział w konkursie o takiej tematyce.


Aż mi się ciśnienie podnosi, jak czytam takie wywody, i z chęcią bym z takim kimś pogadał. Ty się za to urodziłeś z wyglądem jak Arnold, co? Chyba od tego jest konkurs, by zmotywować Nas - karmy dla psów - by jeszcze bardziej i ciężej trenować, by stać się lepszym, czyż nie?

Idąc tokiem Twojego rozumowania, pf.. twojego rozumowania, ludzie poniżej 80kg powinni się nie ujawniać dopóki nie będą więksi, i nie będą brać kosmicznych ciężarów, co? Weź się ogarnij koleś, bo mi strasznie ciśnienie podniosłeś z samego rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Chłopaki ciśnijcie i się nie dajcie, nikt nie zaczynał od sylwetek kulturystów, a skoro do "przytulenia" są nagrody, które jeszcze mogą Was wspomóc to tym bardziej!

Poltorson - i mówi to osoba, która nie pokazuje nóg a chce startować na scenie (to konkurs dla kulturystów, nie wyciskaczy więc mogę sobie użyć tego argumentu), podaje maxy na biceps i wyciska więcej niż przysiada skoro o ego już mowa? Przygaś temperament, bo to konkurs połączony z dobrą zabawą, podobnie jak w piękny sport którym jest kulturystyka i obowiązuje tu coś dotychczas Ci równie nieznanego jak trening nóg, mianowicie KULTURA.
Powodzenia raz jeszcze wszystkim!

Zmieniony przez - kamikaz w dniu 2012-07-31 09:47:53

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siłownia Avenger I , Drążek do sufitu HD9 , brama do sufitu i 4x20 kg

Następny temat

Zestaw na kompletny trening klatki w domu

WHEY premium