SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS! BACK TO THE RULES HI TEC RULES

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Oczywiście, mogę i tu relacjonować mój test, nie ma problemu, 3 minuty na opis dnia nic nie zmieniają, suple dostanę, a jakoś odwdzięczyć się muszę. Pozdrawiam

Zmieniony przez - nevalainen w dniu 2011-09-30 14:09:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Gratulacje, powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Arros uwazaj na slowa jakimi siejesz na prawo i lewo myslisz ze byles pionierem stwierdzenia Nowy wymiar mocy? ze przed Toba nikt nigdy nie uzyl tego slowa? Tepy kretynie bo inaczej juz Cie nazwac nie potrafie przed nami takiego sformulowania uzylo kilka milionow ludzi i kazdy powtarzam to KAZDY ma prawo do uzycia takiego sformulowania a zerznalbym twoj pomysl gdybym uzyl CALEGO hasla. Poprostu doszlo do tego ze oboje mielismy podobne slowo w glowie nic wiecej. Ja powtarzam to po raz kolejny nie czytalem hasel innych uzytkownikow bo mnie one zwyczajnie nie interesuja wiec nie ma tu mowy o kradzierzy, a pamietaj ze to POWAZNE OSKARZENIE!
ps. Fakt jest taki ze zostalem wybrany do testu i nic tego nie zmieni dziekuje poraz kolejny organizatorom nie zawiode napewno
Pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Mam pytanko skąd wziąć ceny produktów Hi-Tec dokładane aby wybrać dokładnie według ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Z oficjalnej strony Hi-Tec
...
Napisał(a)
Usunięty przez KamilHITEC za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
niepotrzebny kwas się robi, więc proponuję abyście dali spokój aż do czasu aż przyjdzie ktoś z Hi Teca

peace :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Proszę o odpowiedz czy mail z lista odżywek i adresem doszedł oraz czy ceny się zgadzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
gratki dla zwycięsców

nie ma co się spinac sa przegrani i wygrani

dominator może akurat został zwycięscą za inne hasło
chyba że tylko napisał jedno, nie wiem bo nie sprawdzałem



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-09-30 15:17:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta-alanina

Następny temat

Andrzej Kołodziejczyk-przygotowania do Pucharu polski 2011 z suplami Hitec nutrition

WHEY premium