SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS! BACK TO THE RULES HI TEC RULES

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522
W najcięższych chwilach
HI TEC NUTRITION wygrywa

Wolną drogą do doskonałości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
HI TEC NUTRITION - wejdz w nowy wymiar suplementacji!!!!


uważam ze jestem osobą która odpowiednio wykorzysta suplementy waszej formy gdyz posiadam odpowiednia wiedze na temat odrzywiania suplementacji oraz calej ,,otoczki" jedynym problemem jest nie oczywiście brak wystarczających srodków na suplementy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522
Ćwicz , Pakuj, Pompuj
z HI TEC NUTRITION

Wolną drogą do doskonałości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5156
Straciłeś siłę, masę czy też rzeźbienie staje się niemożliwe ?
Hi Tec Nutrition w tym Ci pomoże profesjonalne suplementy które zmienią Twe oblicze.

Bardzo chciał bym wziąć udział w waszym teście, ćwiczę już ponad dwa lata na siłowni dotychczas moje osiągi były średnie, miałem teraz cykl na masie, otłuszczałem się za bardzo, teraz chciał bym to naprawić i pracować nad swoja sylwetką jeszcze mocniej i dokładniej.
Jestem w stanie przystąpić do testu, będę rzetelnie pisał treningi, opis diety, doznania z testowania suplementów, będę zamieszczał zdjęcia i raz na jakiś czas filmy.
Chce teraz zacząć redukcję przed zimą żeby nie wyglądać na święta jak Mikołaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
HI TEC NUTRITION - trening ok? dieta ok ? czas na suple !!!!!

uważam ze jestem osobą która odpowiednio wykorzysta suplementy waszej formy gdyz posiadam odpowiednia wiedze na temat odrzywiania suplementacji oraz calej ,,otoczki" jedynym problemem jest nie oczywiście brak wystarczających srodków na suplementy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522
Siła, Zdrowi, Piękno
Hi Tec Nutrition pomoże ci osiągnąć wszystko

Wolną drogą do doskonałości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522
Siła, zdrowi, piekno
Z Hi Tec Nutriiton osiągnisz wszystko

Wolną drogą do doskonałości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522
Hi Tec Nutrition - Niema Lipy :D
i zdjęcie burnejki

Wolną drogą do doskonałości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
HI TEC Nurtition - Nie rozrywa kieszeni, po naszych suplach będzie rozrywać tylko Twoje mięsnie podczas treningu.

HI TEC Nurtition - czas wymienić swoją garderobe na kilka rozmiarów większą, prawdziwa eksplozja wzrostu dla Twoich mięśni.

HI TEC Nurtition - My się zimy nie boimy, z HI TEC mega mase robimy.

HI TEC Nurtition - Nie bądź dziecinny, nie pisz znów do Mikołaja z prośbą o wymarzoną sylwetke, tylko spróbuj naszych supli HI TEC Nurtition.

Redukcja tępym nożem? Tnij tłuszcz chirurgicznym skalpelem jakim są suplementy fimry HI TEC Nurtition

HI TEC Nurtition robienie masy, jeszcze nigdy nie było tak proste.

HI TEC Nurtition A co Ty zrobisz tej zimny dla swoich mięśni?



Uzasadnienie? Nie jestem zawodowcem, jestem tylko przeciętnym amatorem, jednak robie to z sercem, a kulturystyka pomogła mi w pokonaniu nałogów i pomaga mi w walce z moimi słabościami.

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2011-09-16 10:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5098
PRZEŁAM BARIERY Z HI TEC NUTRITION !!!!!!!!!!!



uważam ze jestem osobą która odpowiednio wykorzysta suplementy waszej firmy gdyz posiadam odpowiednia wiedze na temat odrzywiania suplementacji oraz calej ,,otoczki" jedynym problemem jest nie oczywiście brak wystarczających srodków na suplementy :)

sorki w tamtych dwóch literówke popełniłem zamiast firmy - formy :P

Zmieniony przez - kulturysst w dniu 2011-09-16 11:03:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta-alanina

Następny temat

Andrzej Kołodziejczyk-przygotowania do Pucharu polski 2011 z suplami Hitec nutrition

WHEY premium