SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOFEINA do kawy..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72949
kupilem ostatnio kofeine w proszku, czy moge przed treningiem (trenuje 4razy/week) zrobic sobie kawe rozpuszczalna z jednej lyzeczki i dosypac troche kofeiny tak z jakies 150-200mg ? pracuje w nocy i jesli wypije taka kawe to w stanie jestem przepracowac idealnie cala noc, wrocic do domu i bez problemu polozyc sie spac. chodzi mi o to czy nie zaszkodzi to w wiekszym stopniu organizmowi i czy jest bezpieczne.. kawe pije przewaznie tylko 1 dziennie.

Zyj,a nie istniej!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
kofeina uzależnia a jak juz masz takie dawki to nic innego cie pewnie nie pokopie i dalej bedziesz pił ;) poza tym ogólnie jest niezdrowa

Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
możesz, chodź kawa jest źródłem kofeiny i w sumie to takie dolewanie wody do wody

ale jeśli tak Ci wygodniej/nie smakuje Ci mocniejsza kawa to okej

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2010-03-30 21:43:52

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
mozesz to rozbic na 2tury
najpierw pijesz kofe a pozniej za jakies 4godz rozrabiasz proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Ja wsypuję do ust i popijam wodą. Kofeina strasznie gorzka, po rozrobieniu 500mg w czymkolwiek - nie da się tego wypić.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pumo + moni

Następny temat

Co lepsze??

WHEY premium