SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłosiu / Czyli redukcja i walka ze smalcem!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Czekamy , byle nie do pólnocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
PoDsUmOwAnIe I kolejny dzien " monolog:D "

Dziś cały dzien w pracy ale jedyne co mnie pociesza
To to ! ze waga pokazala 114.1 :) czyli 2.5kg mniej:D .

A wiec dzis tak na szybko bo lece zaraz spac

Suple : bcca, flexi drink , vitaminy ,chrom , omega 3

Posiłki
1.jajka , owsiane , wpc
2.Szynka z kurczaka , razowy
3.Tuna , zielony ogorek , razowy
4.Cyc , ryz!
5.upieczony kurak , ryz , sałatka ( salata lodowa , papryka , ogorek zielony ) wszystko razem zmieszane
6. Brak

Dzis troche wypilem bo urodziny siostry byly ale doslownie z 0.2;p

jutro znowu praca ! :( od pon znowu 100% normy!

W pon egzamin na prawko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
no widzisz jak ladnie, 2,5kg to sporo ci polecialo ale ty masz z czego zzucac wiec trzymaj sie planu i bedzie szlo w dobra strone
jak spadek wagi sie juz zatrzyma tzn jak kg na tydz niebedziesz gubil to -150kal z wegli, ale aero i odpowiednie trzymanie michy rozkreci ci metabolizm i mysle ze to jeszcze troche potrwa zanim bedziesz ujmowal kal

p.s.
uwazaj na podjadanie tych sosow i fasoli itd tak jak ci juz wczesniej pisalem bo takie z pozoru drobne zmiany maja spore znaczenie u osob z tedencja a ty ja niewatpliwie masz, ja zreszta tez

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-10-09 23:08:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Podsmowanie dzien 19/20 sory ze ostatnio nic nie pisalem , ale praca caly dzien , dzis prawko z rana nie bylo mnie pol dnia :/ w domu , nie zdalem! Od jutra znowu pisze wszystko na cacy blysk:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Dzien 21/22

Witam

Po primo! mielismy bilans w szkole babka patrzyla ile wagi itp obwody
:D w pasie spadlo
2 CM!

a tak co do diety:) standardowo to co bylo w piatek jade po nowe odzywki. Zauwazyłem tez poprawe w sile idzie powoli do przodu areo krece!. malo pisze bo mam mało czasu , jutro dam ładne podsumowanko:)

Zmieniony przez - Koksiu91 w dniu 2010-10-13 22:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
witam,

wypełnieles ankieteu mnie w dziale, ale nie opisałems problemu, wiec poprostu na szybko wrzuce tutaj kilka uwag


przede wszystkim obliczanie podazy białka wegli i tłuszczy w Twoim wypadku na kilogram masy ciała - JEST BEZ SENSU. To mięsnie generuja 'zapotrzebowanie kaloryczne" a nie tkanka tłuszczowa, Ty masz jej sporo, nie mozna przeliczac ilosci przyjetych kalorii na kilogram masy ciała wliczając w to spory udział tłuszczu.

Osobiscie obliczyłbym zapotrzebowanie kaloryczne dla NALEŻYETJ MESY CIAŁA, z tym, że zamiast korzystać ze wzorów i tabel BMI przeliczyłbym na masę którą chcesz osiagnąć, czyli jak rozumiem 90kg. 3300kcal które pojawiło się gdzieś na poczatku - to jednak na oko wydaje się trochę za dużo.

Nie sugeruję jednak by teraz wszystko wywracać do góry nogami, ale uważam iż można lekko obnizyc kaloryczność i popracować nad jakością diety, a przede wszystkim wuzglednic przynajmniej kilogram warzyw...



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-10-26 09:47:58

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-10-26 09:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Dlaczego nic nowego nie pojawia się w Twoim temacie?
Czyżbyś już zaprzestał ćwiczeń i diety?

Niech moc będzie z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
ODEZWE SIE W PONIEDZIAŁEK BO NIE MAM NETA! NIGDY NIE ZAPRZESTANE: -) JEST BARDZO DOBRZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
No to luzio! Moc z Tobą!

Niech moc będzie z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Witam Po małej przerwie , mialem maly problem z netem :) .
Co moge wam powiedziec no teraz wolny week swieczki itp.;p

Dietke od tamtego czasu trzymałem ;) z 85% były male odskoki ale jest dobrze:)

Teraz mam miesiac wolnego od szkoly , praktyki:D wiec narpawde znowu przysiade!:)

Tak co do wymiarow

Waga: 113.3 :)
Pas : 110cm:D

Wiec idzie w doł co wam moge jeszcze powiedziec;) zmienilem trening na SUPERSERIIE:D fajne bardzo nawet .

Suple : kupilem ostatnio znowu BCCA , Białeczko peaka <3 rewelka w 30g : 38g B + bialeczko mass up z kreatynka activlaba na raz:P fajna sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMPOZ/knockout w domowych warunkach

Następny temat

Dieta jest, trening jest! / Tydzień 1

WHEY premium