SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Junior Dos Santos vs Alistair Overeem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39153

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Dremor przesadziłeś... Coleman i doping?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Organizm dostosowuje się do panujących warunków. Interwały, wytrztymałośc siłowa i kondycja w takim natężeniu i z taką częstotliwościa powodowałyby, że w naturalnych warunkach cialo pozbywa się zbędnej masy, przeszkadzającej w osiagnięciu celu. Tylko farmakologia pozwala utrzymywac taką mase i siłę mięśni przy takich treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no, faktycznie, zbłaźniłem się.

Przecież nawet sam Coleman mówi że nie bierze, więc tak jest, przecież w tym siedzi, więc wie co mówi

To co napisał Hubert, to klucz dla Puara do zrozumienia istoty dopingu.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-01-04 23:19:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To jest tak oczywiste jak to że góra jest wyżej od dołu.
Nie rozumiem jak można wierzyć w uczciwą czystą rywalizację... Chociaż w sumie uczciwa jest bo biorą WSZYSCY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar
Wiesz, że jak byłem kilka tygodni temu w Holandii i odwiedziłem gym Overeema to miałem z nim sparing i go niechcący znokautowałem i stąd to szybkie rozcięcie jak go Lesnar trafił, bo po prostu dostał ode mnie w to miejsce wcześniej i się odnowiła rana! Serio Puar uwierz mi ja nie kłamie tj Penn, JDS itp.
Tak na serio to każdy powie że nie bierze, bo by miał z tego konsekwencje, a dla rywalizacji powie, że tamten koksuje i koło się zatacza. Dla mnie to koniec tematu, bo to nie dyskusja tylko fakty a tylko Puar twierdzi inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Coleman to co innego.
Enediktal, wbijaj na spama.

Wiesz, że jak byłem kilka tygodni temu w Holandii i odwiedziłem gym Overeema to miałem z nim sparing i go niechcący znokautowałem i stąd to szybkie rozcięcie jak go Lesnar trafił, bo po prostu dostał ode mnie w to miejsce wcześniej i się odnowiła rana! Serio Puar uwierz mi ja nie kłamie tj Penn, JDS itp.



Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-04 23:33:47

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-01-04 23:37:23

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
temat "JDS vs. Overeem" powstał za wcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Dremor co ty mi za filmiki wkleiłeś. Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem niektórych postów jakby mi się chciało cos tobie udawadniac to bym ci wkleił parę walk gdzie po gównianym ciosie kawał konia pada jak ścięty dąb. Miałeś pokazać walkę w której Reem uderza z łapy mocniej od JDS. "Bzdury wyssane z palca" zobaczysz jak JDS przejedzie się po Reemie za jakis czas. Chociaż Reem mógłby go pojechać za te texty o dopingu ale bądzmy realistami. JDS jest jak ciągle samoulepszająca sie maszyna. Jest zwinny jak kot przy wadze 110 kg i niesamowicie eksplozywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W sumie Reem też był zwinny jak kot kiedyś, ale odkąd przeszedł na "over 9000" zaczął się poruszać prawie jak Czik Kongo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zostawcie Puara, tak niektorzy ludzie reaguja jak sie dowiedza ze ich idol moze brac doping. Mysle, ze masa ludzi by sie wprost rozplakala jakby sie dowiedziala ze ich idol typu Malysz czy Jedrzejczak cos biora ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight For Japan: Genki Desu Ka Omisoka 2011 LIVE

Następny temat

Dream Genki Desu Ka! - wyniki

WHEY premium