SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Junior Dos Santos vs Alistair Overeem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39135

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
bane158
"z tymi latami swietlnymi to Cie troche ponioslo. zreszta nie porownywalbym walk w formule k-1 z walka w mma" mnie juz nawet nie chodzi o samo porównywanie,ale zwróćcie uwage jakich sparringpartnerów miał przez lata Ali
-Schilt stary wyga równierz w MMA,i jakby nie patrzeć jeden z największych mistrzów stójki
-Kharitonov równierz stary wyjadacz,który notabene już raz ustrzelił Aliego w stójce właśnie.
Same treningi z takimi ludźmi bardzo wiele dają,a z kim na codzień trenuje JDS? jakich ma sparringpartnerów?
A poza tym tak z ciekawosci czy tylko mnie się wydaje czy Over z Juniorem za sobą nieprzepadają?


Schilt nie był sparingpartnerem Aliego. Przynajmniej w ostatnim czasie. Obaj wprawdzie trenowali w GG, ale nie w tych samych odłamkach.
Sergei w sumie ma podobne podejście jak JDS, w tym sensie, że bazuje w walkach czy to K-1 czy MMA na boksie. Styl boksowania jednak zupełnie inny i poziom sukcesów też.
JDS przed walką z Cainem sparował z jakimś mistrzem Brazylii czy kimś tam, a trenował go jakiś słynny Brazylijski trener boksu. Nazwiska u nam raczej nie znane. W każdym razie to nie ma znaczenia, bo już oni obaj wiedzą jak się otoczyć kompetentnymi trenerami i sparingpartnerami, a to czy ktoś z tych ludzi ma wpisane w CV K1 czy też nie nie ma żadnego znaczenia.

Over z Juniorem za sobą nie przepadają, bo JDS wyjechał kiedyś w jakimś wywiadzie z takim tam drobnym oskarżeniem o koksach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Żeby nie było jak się komuś chce sprawdzać lub kojarzy moje wypowiedzi to za Alim jestem ze 2lata i od bardzo dawna uważałem że poskłada Lesnara- i z tego co pamiętam to bardzo dużo osób też miało podobne zdanie już dawno temu.Nie wyskakuj tu więc z jakąś "nagłą" Reemo manią- dla wielu osób od dawna jest w ścisłej czołówce- nie od kilku dni..

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-01-03 16:42:31

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-01-03 16:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dobra dobra, wyraziłem tylko swoje zdanie tak jak i Ty i koniec kropka.

Wygra z JDS i będzie mistrzem to się zamknę i więcej złego słowa o nim nie napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Takie samo było gadanie ze reem nie pokona brocka, on udowodnił swoje... i teraz gadka ze nie pokona JDS'a :) nie mowie ze go zniszczy ale obstawiam 50/50 albo 60/40 dla reema

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



Dodana walka z Carwinem i Cainem

I ostatnie ode mnie rzeczy na dziś:





To mnie głównie przekonuje co do wszystkiego.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-01-03 17:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mimo całej ch**owości tej walki, trzeba przyznać, że Werdum zasadził więcej w stójce niż Reem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Bullet, ale Werdum nawet raz nie próbował obalać Santosa a obejrzyj pierwsza rundę Reema z Fabricio. Ali był bardzo ostrożny w tej walce. A co do defensywy to Santos też słabo wypadł chociażby z Nelsonem czy Carwinem jak go przycisnęli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Lubie obu i szanse sa tak jak mowi wiekszosc - 50/50
Akurat to bd chyba najlepsza walka HW w UFC IMO.
i tu raczej wszystko sie moze zdarzyc.

Nie da rady okreslisc tego kto ma wieksze szanse Poyebane jakies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jakto słabo wypadł? Zebrał, cofnął się, szybki reset i dalej jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
tak Lord, ale chodzi mi o to że jego garda też jest do przejścia (odpowiedz na gif Bulleta Ali vs Werdum)

Zmieniony przez - adambs2 w dniu 2012-01-03 17:30:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight For Japan: Genki Desu Ka Omisoka 2011 LIVE

Następny temat

Dream Genki Desu Ka! - wyniki

WHEY premium